Ciągniki

John Deere 5105GN

Ciągnik John Deere 5105GN świetnie porusza się w sadach i winnicach, a duża moc sprawia, że radzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami w każdym terenie.

  • Maksymalna moc: 105 KM (77 kW) + 7 KM (5kW) IPM
  • Silnik FPTF34, 4 cylindry, pojemność skokowa 3,4 l
  • Układ CommonRail z ciśnieniem wtrysku do 1600 bar
  • Dostępne przekładnie: 24F/12R – 40 km/h PowrReverser™, 24F/24R – 40 km/h, 12F/12R – 30 km/h (z napędem na 2 lub 4 koła)
  • Rozstaw osi: 2148 mm
Zapytaj o cenę
john deere 5105gn

Więcej o 5105GN

Wydajny ciągnik John Deere 5105GN

Niesłychana wydajność układu hydraulicznego o przepływie 126 l/min jest zasługą trzech pomp. Dwa mechaniczne i do czterech elektrohydraulicznych zaworów SCV pozwalają pracować z dowolnymi narzędziami. System inteligentnego zarządzania mocą (IPM) i rewelacyjne układy przekładniowe gwarantują doskonałą wydajność zarówno tylnego, jak i przedniego WOM.

5105GN – John Deere to komfort

Wygodna praca oznacza mniejsze zmęczenie operatora i jego większą produktywność, dlatego John Deere 5105GN może być wyposażony w przestronną i komfortową kabinę. Przestrzeń dla operatora jest tak pomyślana, by najlepiej wykorzystać dostępne miejsce i ułatwić kontrolowanie maszyny. Zapewnia to nowy układ elementów sterujących, a regulowany fotel z pneumatyczną amortyzacją czyni wielogodzinną pracę mniej męczącą. Zamknięty obieg powietrza w kabinie pozwala swobodnie oddychać, gdyż pyły nie dostają się do wnętrza. Wszystko to uzupełnia resorowana przednia oś, która minimalizuje wstrząsy i wibracje.

Niesłychanie zwrotny John Deere 5105GN

Dzięki niewielkiej masie ciągnik 5105GN w minimalnym stopniu ugniata glebę, a jego kompaktowe wymiary pozwalają swobodnie pracować w ciasnych miejscach. Mały promień skrętu ułatwia manewrowanie w ograniczonej przestrzeni winnic i sadów. Zależnie od potrzeb klienta może być dostarczony bez kabiny lub z kabiną w dwóch wersjach, z których węższa ma tylko 100 cm szerokości.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty