Ciągniki

John Deere 5105GV

  • Rozstaw osi: 2178 mm
  • Szerokość: 1–1,6 m
  • Nowa kabina z filtracją powietrza
Zapytaj o cenę
John Deere 5105GV

Więcej o 5105GV

Specjalistyczne uprawy wymagają specjalistycznych rozwiązań. Ciągnik John Deere 5105GV zaprojektowany został specjalnie z myślą o sadach i winnicach, w których sprawdza się doskonale. Niech nikogo nie zwiodą kompaktowe wymiary – to potężna maszyna o wielkich możliwościach.


Model 5105GV – zawsze wystarczający zapas mocy do nawet najbardziej intensywnej pracy

Ciągnik John Deere 5105GV napędzany jest silnikiem o pojemności 3,6 litra rozwijającym maksymalnie 105 koni mechanicznych. Przy niewielkich rozmiarach maszyny – 1-1,6 m szerokości i 217,8 cm rozstawu osi – to nawet więcej niż potrzeba do efektywnej i wydajnej pracy. W połączeniu z innowacyjną przekładnią PowrReverser, może poszczycić się niskim zużyciem paliwa, a także – co niezwykle istotne dla komfortu użytkowania – zredukowanym poziomem hałasu.

Dodatkową zaletą przekładni PowrReverser opracowanej do ciągników John Deere użytkowanych w sadach i winnicach jest elektrohydrauliczna zmiana kierunku jazdy. Aby zacząć cofać, wystarczy jeden ruch palcem – nie ma potrzeby wciskania sprzęgła, nie ma potrzeby puszczania kierownicy. Amerykańska marka po raz kolejny dowiodła, że pozornie niewielkie usprawnienie potrafi przynieść rewolucyjne zmiany!

Wygoda użytkowania nowego ciągnika John Deere z serii 5G

Model GV, będący częścią ciepło przyjętej serii 5G, szczególnie dobrze radzi sobie w winnicach z wąskimi alejkami. Idealnie współpracuje z narzędziami hydraulicznymi, za co odpowiada szereg nowoczesnych rozwiązań. To m.in. zawory mechaniczne, elektrohydrauliczne, dodatkowa pompa zwiększająca przepływ oraz wygodne sterowanie joystickiem, które sprawia, że operowanie narzędziami staje się jeszcze łatwiejsze.

Z myślą o wygodzie użytkowania powstała zupełnie nowa kabina. Dzięki niej praca ciągnikiem John Deere 5105GV jest prawdziwą przyjemnością. Do dyspozycji operatora oddana została czytelna, intuicyjnie zaprojektowana deska rozdzielcza oraz zestaw przełączników – a wszystko to w zasięgu ręki. O jakość powietrza wewnątrz dba opcjonalny system filtracji kategorii 4, zapewniając maksymalny komfort. Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o szczegóły. Zamów swoją wymarzoną maszynę na
najlepszych warunkach!