Ciągniki

John Deere 5105ML

  • Silnik 4,5 l
  • Moc maksymalna (97/68/WE) 110 KM (81 kW)
  • Rozstaw osi: 2,30 m
  • Minimalna szerokość: 1,55 m
Zapytaj o cenę
John Deere 5105ML

Więcej o 5105ML

4,5-litrowy silnik o maksymalnej mocy 110 koni mechanicznych i potężnym momencie obrotowym (437 Nm) – w połączeniu z niewielkim zużyciem paliwa czyni to ciągnik John Deere niezwykle wydajnym pomocnikiem w codziennej pracy w sadach czy winnicach.

Optymalny wybór do upraw specjalistycznych – ciągnik John Deere z serii 5ML

John Deere 5105ML to model zaprojektowany specjalnie z myślą o pracy w sadach owocowych, np. cytrusowych czy w winnicach. Takie właśnie zastosowanie umożliwiają niewielkie wymiary zewnętrzne ciągnika, dzięki czemu swobodnie mieści się ona nawet w wąskich alejkach, co czyni manewrowanie jeszcze łatwiejszym. To ostatnie wspomaga zresztą zintegrowany system AutoTrac – jeszcze jedno z nowoczesnych rozwiązań John Deere maksymalizujących wydajność i zwiększających oszczędności.

Pomimo niewielkich wymiarów model 5105ML dostarcza użytkownikowi wiele możliwości. To za sprawą rozbudowanego układu hydraulicznego umożliwiającego wygodne podłączenie niemal dowolnych narzędzi, jakie wykorzystywane są w pracy na roli. Duża siła uciągu, imponujący udźwig, a także szereg praktycznych rozwiązań, w tym możliwość obsługi ładowacza czołowego, powodują, że ciągnik John Deere to nie tylko traktor do sadów czy winnic. To uniwersalna maszyna, która poradzi sobie z każdym zadaniem.

Wygoda obsługi na najwyższym poziomie

Specjalnie zaprojektowana kabina gwarantuje maksymalny komfort pracy – nie męczy nawet podczas wielu godzin jazdy. To zasługa ergonomicznych rozwiązań. Wszystkie przełączniki znajdują się w zasięgu ręki, a wyświetlacze o wysokim kontraście można konfigurować w taki sposób, aby w każdym momencie pokazywały najbardziej istotne z punktu widzenia operatora informacje.

Ciągnik John Deere 5105ML został również przystosowany do sprostania wyzwaniom rolnictwa precyzyjnego. Nowoczesne technologie, w które wyposażono maszynę, zapewniają jeszcze lepszą kontrolę nad prowadzonymi działaniami. Przekłada się to na szybszą, dokładniejszą pracę i mniejsze koszty – tym bardziej że dzięki zaawansowanej hydraulice, w jaką wyposażony został model 5015ML, kilka różnych zadań wykonywać można jednocześnie.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty