Ciągniki rolnicze

John Deere 5115GF

  • Silnik 3,6 l
  • Moc maksymalna (ECE-R120) 120 KM (88 kW)
  • Rozstaw osi: 2155 mm
  • Szerokość: 1,2–2 m (1,5–2,2 m dla wersji do szerokich sadów)
Zapytaj o cenę
John Deere 5115GF

Więcej o 5115GF

Szerokie możliwości, wszechstronne zastosowania – specjalistyczny ciągnik John Deere 5115GF to maszyna zaprojektowana specjalnie z myślą o wykorzystaniu w sadach czy winiarniach. Doskonałe walory użytkowe zamknięte w niewielkiej obudowie – to dzięki temu ciągnik amerykańskiej marki doskonale radzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami.

Dobra praca to przede wszystkim wydajność. O nią najłatwiej z ciągnikiem 5115GF

Firma John Deere słynie z nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które sprawiają, że nawet zwyczajne, żmudne zajęcia na roli przebiegają łatwo i bezproblemowo. Nie inaczej jest i tym razem. Ciągnik John Deere 5115GF na zaledwie 1,2-2 m szerokości, a w wersji przeznaczonej do sadów z szerszymi alejkami 1,5-2,2 m. To sprawia, że z powodzeniem mieści się pomiędzy uprawami, a manewrowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Ciągnik może zostać w łatwy sposób wyposażony we wszelkie niezbędne narzędzia wykorzystywane do pracy w sadownictwie – a gwarancją ich sprawnego działania jest potężna siła rzeczywista podnoszenia. Dopełniają ją innowacyjne opcje hydrauliczne klasy premium, w tym specjalne zawory czy dodatkowa pompa. To gwarancja wydajności zawsze na najwyższym poziomie.

Nowoczesny silnik – połączenie potężnej mocy z niewielkim apetytem na paliwo

Do napędzania ciągnika John Deere 5115GF oddelegowano 3,6-litrowy silnik o mocy 120 koni mechanicznych. W połączeniu z zaawansowaną przekładnią, zapewnia on doskonałe właściwości użytkowe, utrzymując jednocześnie bardzo umiarkowane zapotrzebowanie na paliwo. Ale praca silnika na niższych obrotach to nie tylko mniejsze zużycie paliwa, ale też mniejszy hałas, co bezpośrednio przekłada się na komfort użytkowania.

Zastosowana w modelu 5115GF przekładania PowrReverser pozwala zmienić kierunek jazdy zaledwie jednym ruchem palca – bez odrywania rąk od kierownicy i bez konieczności wciskania sprzęgła. Zaprojektowana od podstaw kabina zapewnia znakomitą widoczność, a intuicyjnie rozmieszczone przełączniki są nie tylko czytelne, ale i wygodne. Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom nawet długotrwałe użytkowanie ciągnika amerykańskiej marki John Deere nie jest dla operatora uciążliwe.