Ciągniki sadownicze 5115GN

  • Silnik 3,6 l
  • Moc maksymalna (ECE-R120) 120 KM (88 kW)
  • Rozstaw osi: 2178 mm
  • Szerokość: 1,3–1,8 m
Zapytaj o cenę
John Deere 5115GN

Więcej o 5115GN

Specjalistyczna maszyna dla najbardziej wymagających – ciągnik John Deere 5115GN zaprojektowany został do pracy w sadach i winnicach, a także wszędzie tam, gdzie brak przestrzeni uniemożliwia korzystanie z „pełnowymiarowego” traktora. Z szerokością zaledwie 1,3-1,8 metra, model 5115GN mieści się tam bez trudu.

Potężna moc w kompaktowej obudowie – ciągnik do upraw o wysokiej wartości

John Deere 5115GN jest przedstawicielem serii 5G – ciągników amerykańskiego producenta, w których połączono doskonałe właściwości użytkowe z niewielkimi wymiarami zewnętrznymi. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja z wąską kabiną umożliwia wygodne przemieszczanie się pomiędzy rzędami krzewów czy drzew owocowych, jak też swobodne manewrowanie w ciasnych przestrzeniach.

Maszynę napędza 3,6-litrowy czterocylindrowy silnik o mocy 120 koni mechanicznych. To w zupełności wystarczająco do sprawnego poruszania się nawet w trudnych warunkach. Konstruktorzy przygotowali także innowacyjną przekładnię PowrReverser wyposażoną w dodatkowy piąty bieg. Pozwala to na zachowanie niższych obrotów silnika podczas pracy, a w rezultacie ogranicza hałas oraz zużycie paliwa.

Ciągnik John Deere do sadów i winnic – wygoda w każdym calu

Maksymalny komfort użytkowania to zasługa przemyślanych rozwiązań. Skrzynia PowrReverser pozwala na włączenie wstecznego biegu jednym ruchem palca, a zaprojektowana całkowicie od podstaw kabina zapewnia znakomitą widoczność w każdym kierunku. Dzięki intuicyjnie ulokowanym przełącznikom zachowanie kontroli nad wszystkimi funkcjami urządzenia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Ciągnik John Deere 5115GN to także szereg zaawansowanych rozwiązań hydraulicznych, dzięki którym można podłączyć do niego praktycznie dowolne narzędzia wykorzystywane przy uprawie. Pomogą w tym zawory mechaniczne i elektrohydrauliczne, a także dodatkowa pompa zwiększająca przepływ. Zadbano także o joystick, który umożliwia wygodne sterowanie oprzyrządowaniem. Wszystko to sprawia, że 5115GN to model, który – za swoją uniwersalność i praktyczność – doceni każdy użytkownik.

Szeroki wybór

Zobacz inne Ciągniki sadownicze i maszyny z naszej oferty