Ciągniki sadownicze 5115GV

  • Silnik 3,6 l
  • Moc maksymalna (ECE-R120) 120 KM (88 kW)
  • Rozstaw osi: 2178 mm
  • Nowa kabina z fitracją powietrza kategorii 4 (opcjonalnie)
Zapytaj o cenę
John Deere 5115GV

Więcej o 5115GV

Doskonały ciągnik do pracy w wymagających warunkach – zaprojektowany specjalnie z myślą o sadach i winnicach, John Deere 5115GV to model łączący optymalną wydajność w niewielkich, kompaktowych wymiarach. Dzięki temu swobodnie mieści się pomiędzy rzędami krzewów czy drzewek, a gdy trzeba, nigdy nie zabraknie mu mocy.

5115GV – specjalistyczny ciągnik idealnie przystosowany do wykorzystania w winnicach i sadach

Seria 5G amerykańskiej marki John Deere to profesjonalne ciągniki opracowano specjalnie z myślą o specjalistycznych uprawach. Szerokość w przypadku modelu John Deere 5115GV to zaledwie 1-1,6 m, co umożliwia wygodne poruszanie się pomiędzy rzędami drzew owocowych czy krzewów. Możliwość podłączenia różnorodnych narzędzi hydraulicznych czyni ciągniki amerykańskiej marki wymarzonym partnerem w pracy na roli.

Ciągnik 5115GV napędzany jest 3,6-litrowym silnikiem o maksymalnej mocy 120 koni mechanicznych. Przy niewielkich rozmiarach maszyny daje to solidny zapas do swobodnego poruszania się nawet w bardziej wymagającym terenie, a jednocześnie pozwala utrzymać zużycie paliwa na bardzo niskim poziomie.

Ciągniki John Deere do upraw specjalistycznych – zaawansowane rozwiązania w służbie nowoczesnemu rolnictwu

Optymalny rozstaw osi, łączący zwinność ze stabilnością, dopasowana do winnic z wąskimi alejkami kabina… a to dopiero początek zalet, którymi może poszczycić się John Deere 5115GV. Zaletą niedużego ciągnika amerykańskiej marki jest innowacyjna przekładnia PowerReverser pozwalająca zmienić kierunek jazdy za pomocą jednego ruchu palcem – bez wciskania sprzęgła ani odrywania rąk od kierownicy. Dodatkowy piąty bieg pozwala utrzymywać obroty – a w ślad za nimi zużycie paliwa oraz hałas – na jeszcze niższym poziomie.

Ciągniki John Deere to urządzenia zaprojektowane z myślą o swoich użytkownikach i nie inaczej jest w przypadku modelu 5115GV. Wyposażony w zupełnie nową kabinę, przenosi komfort pracy na jeszcze wyższy poziom. Doskonała widoczność, wygoda obsługi za pomocą czytelnie opisanych i ulokowanych w zasięgu ręki przełączników, a także opcjonalny system filtracji sprawiają, że z ciągnika wprost nie chce się wysiadać.

Szeroki wybór

Zobacz inne Ciągniki sadownicze i maszyny z naszej oferty