Ciągniki rolnicze

John Deere 5120ML

  • Silnik 4,5 l
  • Moc maksymalna: 125 KM (92 kW)
  • Rozstaw osi: 2,30 m
Zapytaj o cenę
John Deere 5120ML

Więcej o 5120ML

Wyjątkowy ciągnik do zadań specjalnych – John Deere 5120ML idealnie nadaje się do sadów cytrusowych i orzechowych, a w wersji z wąską kabiną do winnic. To potężna maszyna zamknięta w kompaktowej obudowie, która skutecznie poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.

Zapas mocy zawsze do dyspozycji – wielka moc pomimo kompaktowych wymiarów modelu 5120ML

Ciągnik John Deere 5120ML wyposażony został w silnik spalinowy o pojemności 4,5 l. Rozwija 125 koni mechanicznych. Nowoczesna konstrukcja gwarantuje zapas mocy w połączeniu z niewielkim zapotrzebowaniem na paliwo. To gwarancja maksymalnej efektywności. Zoptymalizowane przełożenia sprawiają, że silnik pracuje na niższych obrotach, co przekłada się na mniejszy hałas – jeszcze jeden argument przemawiający za wygodą użytkowania traktora amerykańskiej marki.

Niewielkie wymiary zewnętrzne umożliwiają wygodne manewrowanie w ciasnych przestrzeniach i swobodne przemieszczanie się np. wąskimi alejkami pomiędzy drzewami owocowymi. Ale „mniejszy” w tym przypadku wcale nie oznacza „słabszy” – konstruktorzy John Deere zadbali o wyposażenie ciągnika nie tylko w potężny silnik, ale też niezwykle wydajny układ hydrauliczny. Znakomity udźwig, siła uciągu i możliwość wygodnego podłączenia różnorakich narzędzi – to wszystko sprawia, że ciągniki z serii 5ML zostawiają konkurencję daleko w tyle.

Rolnictwo przyszłości zaczyna się dziś za sprawą innowacyjnych rozwiązań w ciągnikach John Deere

Jedną z największych zalet ciągnika John Deere 5120ML jest wygoda obsługi. To zasługa starannie zaprojektowanej i zoptymalizowanej kabiny, która zapewnia doskonałą widoczność w każdym kierunku. Intuicyjnie rozmieszczone przełączniki oraz konfigurowalne wyświetlacze sprawiają zaś, że operator może skoncentrować się na tym, co najważniejsze. Luksusowe miejsce pracy to natomiast gwarancja, że nawet wiele godzin za kierownicą ciągnika 5120ML będzie prawdziwą przyjemnością.

Model z serii 5ML jest też znakomicie przygotowany na wyzwania rolnictwa precyzyjnego. W utrzymaniu maksymalnej wydajności pomaga m.in. zintegrowany system AutoTrac, który wspomaga użytkownika w wykonywaniu zadań, a jednocześnie obniża koszty. To rozwiązanie, które naprawdę działa!

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty