Ciągniki sadownicze 5130ML

  • Silnik 4,5 l
  • Moc maksymalna 125 KM (92 kW)
  • Rozstaw osi: 2,30 m
  • Minimalna szerokość: 1,55 m
Zapytaj o cenę
John Deere 5130ML

Więcej o 5130ML

Połączenie kompaktowych wymiarów z potężną siłą uciągu, wszechstronną hydrauliką i wielkimi możliwościami? To właśnie John Deere 5130ML – ciągnik zaprojektowany specjalnie z myślą o wykorzystaniu w sadach i winnicach.

Nowoczesne rozwiązania, dzięki którym praca przebiegnie jeszcze sprawniej

Model 5130ML wyposażony jest w silnik o pojemności 4,5 l rozwijający aż 136 koni mechanicznych. Gwarantuje, że nawet w najbardziej wymagających warunkach nie zabraknie mu mocy, a wszystko to przy zachowaniu bardzo rozsądnych parametrów – zarówno jeśli chodzi o hałas, jak i zużycie paliwa. Innowacyjna konstrukcja zapewnia nie tylko maksymalną wydajność, ale też komfort użytkowania.

Ciągnik John Deere 5130ML to kolejny milowy krok w stronę rolnictwa precyzyjnego. Wszystkie maszyny amerykańskiego producenta z serii ML zaprojektowane zostały w taki sposób, aby bez trudu współpracować m.in. z autorskim systemem naprowadzania AutoTrac. Wykorzystują także system ISOBUS, dzięki któremu jeszcze łatwiej o dostęp do szczegółowych danych. Pozwala to dokładniej – czyli korzystniej – analizować i planować dalsze działania.

Połączenie wygody i uniwersalności z gotowością do zadań specjalnych – ciągniki John Deere z serii 5ML

Ciągnik wyposażony został w zupełnie nową, zoptymalizowaną kabinę, która ułatwia pracę przy zwykle niewysokich drzewach owocowych. Kabina zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Odznacza się też znakomitą wytrzymałością – za sprawą metalowych paneli bocznych niestraszne jej spotkanie np. z gałęziami. Konstruktorzy John Deere upewnili się, że obsługa ciągnika 5130ML będzie dla użytkownika prawdziwą przyjemnością. Stąd optymalnie zaprojektowana kabina, ale też ergonomicznie rozmieszczone przełączniki. Pozwalają skoncentrować się na tym, co najważniejsze, do minimum ograniczając wysiłek niezbędny do prowadzenia maszyny.

John Deere 5130ML łączy więc to, co w pracy w sadzie czy winnicy najważniejsze. Dostarcza też wielu funkcjonalności, dzięki którym sprawdzi się także w innych zastosowaniach. Do imponującej siły uciągu i potężnej hydrauliki wystarczy dodać możliwość zamontowania ładowacza czołowego, by cieszyć się uniwersalnym ciągnikiem do zadań specjalnych.

Szeroki wybór

Zobacz inne Ciągniki sadownicze i maszyny z naszej oferty