Prasy

John Deere F441M

Możliwość wyboru rodzaju komory prasowania i zastosowane rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że jest to prasa do bardzo wszechstronnego zastosowania. Wysoka jakość i mocna konstrukcja pozwala na wykorzystanie jej w zadaniach o dużej skali.

  • Podbieracz: 2,00 m (1,86 m DIN) i 2,20 m (2,12 m DIN)
  • Rotor: RotoFlow HC Premium, MaxiCut HC 13 Premium
  • Komora prasowania: 1,25 m do 1,35 m kiszonka specjalna (pełne rolki) lub MultiCrop (rolki + przenośnik listwowy)
  • Średnica beli: 1,25 m, 1,35 m
  • System usuwania zapchania: RotoFlow HC Premium – sprzęgło rotora + klucz, opcjonalnie – podłoga opuszczana o pełnej szerokości, MaxiCut HC 13 Premium f podłoga opuszczana o pełnej szerokości
  • Zapotrzebowanie na moc: 75 KM
Zapytaj o cenę
john deere f441m

Więcej o F441M

Prasa John Deere F441M – sprawdzone rozwiązania

Zastosowane rozwiązania sprawiają, że stałokomorowa prasa John Deere F441M jest niezwykle uniwersalna. Umożliwia zbieranie zarówno długiej słomy, jak i krótkiej, czy lepkiej kiszonki. Prasa ta może być wyposażona w zespół wstępnego cięcia (MaxiCut™ HC Premium). Opuszczana podłoga dostępna w wybranych konfiguracjach to rozwiązanie przeniesione z maszyn serii R. Pozwala ono na błyskawiczne usuwanie zatorów i tym samym poprawia wydajność pracy.

Do wyboru dostępne są dwa typy komory prasowania, pozwalające dostosować prasę do potrzeb gospodarstwa. Są to uniwersalna komora MultiCrop™ i specjalistyczne rozwiązanie do produkcji kiszonki SilageSpecial™.

Łatwość regulacji parametrów prasy John Deere F441M

Precyzyjne ustawianie parametrów i kontrolę pracy maszyny zapewniają monitory z rodziny BaleTrak™. W wersji Easy z kabiny możemy monitorować stan pracy i zarządzać między innymi takimi funkcjami jak regulacja rozmiaru beli, uruchamianie owijania czy monitorowanie bieżącego rozmiaru beli. W pełnej wersji monitora BaleTrak™ zyskujemy kolejne przydatne funkcjonalności. Są to: informacje o stanie klapy, tryb oplotu, stan procesu oplotu, stan beli i 4 fabryczne ustawienia cyklu owijania oraz jeden konfigurowalny.

Szeroki wybór

Zobacz inne prasy John Deere i maszyny z naszej oferty