Prasy

John Deere F441R

Ta wysokowydajna prasa produkowana jest z myślą o największych gospodarstwach i firmach usługowych. Mocna konstrukcja, wysoka jakość i niesamowita efektywność sprawiają, że doskonale sprawdza się w przedsięwzięciach na dużą skalę.

  • Podbieracz: 2,00 m (1,86 m DIN) i 2,20 m (2,12 m DIN)
  • Rotor: RotoFlow HC Premium, MaxiCut HC 13 Premium
  • Komora prasowania: 1,25 m do 1,35 m, pełne rolki
  • Średnica beli: 1,25 m, 1,35 m
  • System usuwania zapchania: podłoga opuszczana na całej szerokości
  • Zapotrzebowanie na moc: 75 KM
Zapytaj o cenę
john deere f441r

Więcej o F441R

Prasa John Deere F441R – sprawdzone rozwiązania

Wydajne układy zastosowane w tej prasie pozwalają na osiąganie niesamowitych rezultatów. Układ podbieracza umożliwia pracę w każdych warunkach. Konstrukcja krzywkowa jest najlepszym rozwiązaniem do mokrych upraw. Wysokowydajny rotor ogranicza ryzyko powstawania zatorów, a gdy mimo wszystko do niego dojdzie, można się go błyskawicznie pozbyć dzięki opuszczanej podłodze. Cykl otwierania i zamykania klapy trwa jedynie 6 sekund, co ma kluczowe znaczenie dla szybkości pracy i wydajności. Automatyzacja procesu prasowania także poprawia wydajność i upraszcza pracę operatora.

Łatwość regulacji parametrów prasy John Deere F441R

Precyzyjne ustawianie parametrów i kontrolę pracy maszyny zapewniają monitory z rodziny BaleTrak™. Dzięki nim z kabiny możemy monitorować stan pracy i zarządzać kluczowymi funkcjami. Bardziej wymagający użytkownicy z pewnością docenią najbardziej zaawansowane panele kontrolne Implement Display i GreenStar™.

Duży, czytelny ekran i wygodne przełączniki do sterowania prasą, jakie oferuje Implement Display to przystępne i funkcjonalne rozwiązanie. Dotykowy wyświetlacz uniwersalny 4240 GreenStar™ to najbardziej zaawansowane i niesłychanie wszechstronne urządzenie. Zapewnia nie tylko pełną kontrolę nad prasą czy podgląd z kamer, ale współpracuje także z innymi maszynami. Może zarządzać opryskiwaczem, naprowadzaniem ciągnika i współpracuje z aplikacją FarmSight™ wspierającą prowadzenie gospodarstwa.

Szeroki wybór

Zobacz inne prasy John Deere i maszyny z naszej oferty