Prasy

John Deere F450E

Prosta w obsłudze, tania w eksploatacji, wydajna i niezawodna prasa John Deere F450E to doskonały sprzęt do wytwarzania bel z suchych upraw.

  • Podbieracz: 1,90 m (1,79 m DIN)
  • Rotor: widełkowy układ podawania przy podbieraczu 1,79 m
  • Komora prasowania: pełny przenośnik listwowy 1,2 m
  • Średnica beli: 1,50 m
  • Zapotrzebowanie na moc: 50 KM
Zapytaj o cenę
john deere f450e

Więcej o F450E

Prasa John Deere F450E – sprawdzone rozwiązania

Stały dopływ pokosu do komory prasowania zapewnia regulowany grzebień, którego ustawienia można dopasować do zbieranego pokosu. Zastosowanie stałych, pneumatycznych kół kopiujących zapewnia płynność obrotów i wydajne kopiowanie terenu.

Do podbierania suchych pokosów, takich jak słoma czy siano, doskonale nadaje się podajnik widłowy składający się z 16 zębów. To rozwiązanie pozwala na zachowanie struktury plonu i polepsza jakość paszy, zmniejsza także ryzyko powstania zatoru.

Konstrukcja komory prasowania jest idealnie dopasowana do suchych upraw. Pozwala to na uniknięcie przestojów i formowanie bel o wysokiej jakości. Kiedy otwiera się tylna klapa, mechanicznie napędzane sprzęgło zatrzymuje przenośnik, tym samym chroni go przed uszkodzeniem i zwiększa jego żywotność. Dzięki temu rozwiązaniu udało się także ograniczyć hałas generowany przez prasę. Wyładunek beli wspomagany jest poprzez zastosowanie specjalnej rampy, co usprawnia pracę i poprawia wydajność.

Łatwość regulacji parametrów prasy John Deere F450E

Precyzyjne pokrętło umieszczone na manometrze w przedniej części prasy pozwala na zmianę gęstość beli w ciągu kilku sekund. Manometr jest widoczny z kabiny ciągnika. W czasie pracy sygnał dźwiękowy informuje operatora o osiągnięciu zadanej wartości ciśnienia i może on przejść do następnego etapu pracy. Umieszczony z boku prasy łącznik pozwala na ustawienie liczby obrotów w trakcie owijania siatką (od 1,5 do 5,5 obrotu). Również z boku prasy umiejscowione jest pokrętło służące do ustalania liczby obrotów podczas owijania sznurkiem.

Szeroki wybór

Zobacz inne prasy John Deere i maszyny z naszej oferty