Opryskiwacze

John Deere M724(i)

Lekka i mocna konstrukcja, łatwa obsługa i opcje zaawansowanych funkcji sterowania sprawiają, że opryskiwacz ten spełnia oczekiwania każdego użytkownika.

  • Zbiornik o pojemności 2400 l
  • Belka podwójnie składana 18 m – 28 m lub potrójnie składana 24 m – 30 m
  • Pompa hydrauliczna o wydatku 280 l/min
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
Zapytaj o cenę
john deere m724(i)

Więcej o M724(i)

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere M724(i)

Solidne, ręcznie sterowane zawory charakteryzują się niskim ryzykiem awarii i niewielkimi potrzebami konserwacji. Opcjonalne systemy AutoFill i AutoDilute pozwalają skorzystać z zaawansowanych rozwiązań automatyzacji napełniania i rozcieńczania. Wielofunkcyjna dźwignia sterująca współpracująca z uniwersalnymi wyświetlaczami stanowi zaawansowane i wygodne narzędzie do kontroli nad pracą opryskiwacza. Wyświetlacze uniwersalne 4240 i 4640 pozwalają na automatyzację oprysku, ale także dostęp do narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Mogą także współpracować z kamerami wspierającymi pracę oraz funkcją Remote Display Access zapewniającą zdalne wsparcie w terenie. Również podstawowy wyświetlacz Implement Display 1100 jest niesłychanie funkcjonalnym rozwiązaniem. Jego kolorowy ekran, wygodne przyciski i pokrętło przewijania pozwalają na precyzyjne ręczne sterowanie opryskiwaczem.

Opryskiwacz John Deere M724(i) – precyzja zabiegów

Belki opryskiwacza John Deere M724(i) charakteryzują się znakomitą stabilnością mechaniczną, co pomaga w zachowaniu precyzji aplikacji. Systemy TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro oraz układ sterowania środkiem ramy Active Center Frame Control są uzupełnieniem stabilności mechanicznej. Zapewniają idealne umiejscowienie belki względem terenu i roślin, a przez to zapewniają optymalne pokrycie podczas oprysku. Możliwość indywidualnego sterowania dyszami daje możliwość precyzyjnego zarządzania aplikacją środków ochrony roślin, tym samym chroni środowisko i pozwala na oszczędności.

Szeroki wybór

Zobacz inne opryskiwacze John Deere i maszyny z naszej oferty