Opryskiwacze

John Deere M732(i)

Pojemny zbiornik, solidna konstrukcja, łatwa obsługa i możliwość zastosowania najnowocześniejszych narzędzi sterowania i szeroki wybór rozmiaru belki opryskowej powodują, że jest to opryskiwacz, który sprawdzi się w każdym gospodarstwie.

  • Zbiornik o pojemności 3200 l
  • Belka podwójnie składana 18 m – 28 m lub potrójnie składana 24 – 30 m
  • Pompa hydrauliczna o wydatku 280 l/min
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
Zapytaj o cenę
john deere m732(i)

Więcej o M732(i)

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere M732(i)

Systemy AutoFill i AutoDilute pozwalają zautomatyzować procesy napełniania i rozcieńczania (opcja). Montowane w standardzie solidne, ręcznie sterowane zawory gwarantują prostotę obsługi i bezawaryjność. Wielofunkcyjny joystick sterujący we współpracy z uniwersalnymi wyświetlaczami zapewnia precyzyjne sterowanie opryskiwaczem. Uniwersalne wyświetlacze 4240 i 4640 zapewniają nie tylko kontrolę nad opryskiem, ale także dostęp do narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Dodatkowo można na nich obserwować obraz z kamer zainstalowanych na maszynie oraz uzyskać zdalne wsparcie w czasie pracy w polu. Podstawowy wyświetlacz Implement Display 1100 jest wyposażony w kolorowy ekran, wygodne przyciski i pokrętło przewijania. Dzięki temu można bardzo precyzyjnie ręcznie sterować opryskiwaczem.

Opryskiwacz John Deere M732(i) – precyzja zabiegów

Doskonała stabilność mechaniczna belki opryskowej pozwala na precyzyjną aplikację. Natomiast systemy TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro oraz układ sterowania środkiem ramy Active Center Frame Control uzupełniają tę stabilność, zapewniając optymalne umiejscowienie belki względem terenu i roślin, a przez to zwiększają precyzję oprysku. Możliwość indywidualnego sterowania dyszami umożliwia skuteczną i ukierunkowaną aplikację, a przez to zmniejsza zużycie środków ochrony roślin, co przekłada się na oszczędności i pomaga chronić środowisko.

Szeroki wybór

Zobacz inne opryskiwacze John Deere i maszyny z naszej oferty