Opryskiwacze

John Deere M740(i)

Zbiornik o dużej pojemności, szeroki wybór rozmiaru belki opryskowej, a ponadto solidna konstrukcja i możliwość zastosowania innowacyjnych systemów sterowania sprawiają, że jest to maszyna do zastosowań na dużą skalę.

  • Zbiornik o pojemności 4000 l
  • Belka podwójnie składana 18 m – 28 m lub potrójnie składana 24 m – 30 m
  • Pompa hydrauliczna o wydatku 280 l/min
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
Zapytaj o cenę
john deere m740(i)

Więcej o M740(i)

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere M740(i)

Zautomatyzowane napełnianie i rozcieńczanie zapewniają, dostępne opcjonalnie, doskonałe systemy AutoFill i AutoDilute. Standardowo stosowane solidne, ręcznie sterowane zawory są gwarancją niezawodności i łatwości obsługi. Wielofunkcyjny joystick sterujący w połączeniu z uniwersalnymi wyświetlaczami zapewnia doskonałą kontrolę nad opryskiwaczem. Zarządzanie opryskiem, ale także dostęp do narzędzi rolnictwa precyzyjnego, umożliwiają uniwersalne wyświetlacze 4240 i 4640. Pozwalają one również na niesłychaną dokładność wykonywanych zabiegów. Dodatkowo można na nich obserwować obraz z kamer zainstalowanych na maszynie oraz uzyskać zdalne wsparcie w czasie pracy w polu. Podstawowy wyświetlacz Implement Display 1100 posiada kolorowy ekran, wygodne przyciski oraz pokrętło przewijania, dzięki czemu jest niesłychanie wygodnym narzędziem do ręcznego sterowania opryskiem.

Opryskiwacz John Deere M740(i) – precyzja zabiegów

Systemy TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro oraz układ sterowania środkiem ramy Active Center Frame Control uzupełniają doskonałą stabilność mechaniczną belki, gwarantując optymalne umiejscowienie belki względem terenu i roślin. Zwiększa to precyzję oprysku, a przez to poprawia jego skuteczność. Mniejsze zużycie środków ochrony roślin, więc także ochronę środowiska i oszczędności umożliwia indywidualne sterowanie każdą z dysz.

Szeroki wybór

Zobacz inne opryskiwacze John Deere i maszyny z naszej oferty