Opryskiwacze

John Deere M944(i)

Mocna konstrukcja, duży zbiornik i liczne zaawansowane rozwiązania sprawiają, że jest to doskonały opryskiwacz dla klientów ceniących niezawodność i łatwość obsługi.

  • Zbiornik o pojemności 4400 l
  • Belka opryskowa podwójnie składana 24 – 30 m lub potrójnie składana 27 – 40 m.
  • 2 pompy hydrauliczne o wydatku 280 l/min każda
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
  • Wybór odpowiedniej dyszy TwinSelect
Zapytaj o cenę
john deere m944(i)

Więcej o M944(i)

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere M944(i)

Ręcznie sterowane zawory to solidne i niezawodne rozwiązanie. Dzięki dodatkowym systemom AutoFill i AutoDilute można zautomatyzować procesy napełniania i rozcieńczania. Wielofunkcyjny joystick sterujący doskonale uzupełnia możliwości uniwersalnych wyświetlaczy. Razem stanowią zaawansowane i wygodne narzędzie do kontroli nad pracą opryskiwacza. Wyświetlacze uniwersalne 4240 i 4640 pozwalają na zarządzanie opryskiem, ale także dają dostęp do narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Mogą także służyć do podglądu obrazu z kamer zainstalowanych na maszynie. Podstawowy wyświetlacz Implement Display 1100 jest nadzwyczaj funkcjonalnym rozwiązaniem. Kolorowy ekran, wygodne przyciski i pokrętło przewijania pozwalają na dokładne ręczne sterowanie opryskiwaczem. Dzięki TwinSelect dostosowanie rodzaju dysz do warunków czy rodzaju zabiegu jest niebywale łatwa i szybka.

Opryskiwacz John Deere M944(i) – precyzja zabiegów

Systemy TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro oraz układ sterowania środkiem ramy Active Center Frame Control umożliwiają idealne umiejscowienie belki względem terenu i roślin, a przez to zapewniają optymalne pokrycie podczas oprysku. Dysze są rozmieszczone co 25 cm, pozwala to zmniejszyć wysokość belki i ograniczyć znoszenie cieczy roboczej bez pogorszenia jakości oprysku. Możliwość indywidualnego sterowania dyszami podnosi dokładność i pozwala na zrównoważone użycie środków ochrony roślin, co pomaga chronić środowisko i przyczynia się do oszczędności.

Szeroki wybór

Zobacz inne opryskiwacze John Deere i maszyny z naszej oferty