Opryskiwacze

John Deere M952(i)

Niezawodność, zaawansowane funkcje sterowania i prosta, mocna konstrukcja w połączeniu z pojemnym zbiornikiem oraz szeroką belką opryskową pozwalają na wydajną pracę bez przestojów.

  • Zbiornik o pojemności 5200 l
  • Belka opryskowa składana podwójnie 24 m – 30 m lub składana potrójnie 27 m – 40 m
  • 2 pompy hydrauliczne o wydatku 280 l/min każda
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
  • Wybór odpowiedniej dyszy TwinSelect
Zapytaj o cenę
john deere m952(i)

Więcej o M952(i)

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere M952(i)

Proste w użyciu i niezawodne zawory ręczne zapewniają wygodne sterowanie opryskiwaczem. Opcjonalne systemy AutoFill i AutoDilute automatyzują procesy napełniania i rozcieńczania. Joystick sterujący pozwala wygodnie panować nad opryskiem z kabiny ciągnika. Razem wyświetlaczem uniwersalnym czwartej generacji stanowi wielofunkcyjne i wygodne narzędzie do kontroli nad pracą opryskiwacza. Wyświetlacze uniwersalne 4240 i 4640 pozwalają także na korzystanie z narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Można na nich również zobaczyć obraz z kamer zainstalowanych na maszynie. Wyświetlacz Implement Display 1100 to podstawowe, ale nadzwyczaj funkcjonalne rozwiązanie. Kolorowy ekran, wygodne przyciski i pokrętło przewijania pozwalają na precyzyjne ręczne sterowanie. Dzięki TwinSelect dostosowanie rodzaju dysz do warunków czy rodzaju zabiegu jest niebywale łatwa i szybka.

Opryskiwacz John Deere M952(i) – precyzja zabiegów

Rozstaw dysz wynoszący 25 cm, pozwala na zmniejszenie wysokość belki i tym samym ograniczenie znoszenia cieczy roboczej bez pogorszenia jakości oprysku. Systemy TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro oraz układ sterowania środkiem ramy Active Center Frame Control ułatwiają utrzymanie belki na optymalnej wysokości względem terenu i roślin, a przez to zapewniają optymalne pokrycie podczas oprysku. Indywidualne sterowanie dyszami podnosi precyzję aplikacji, a co za tym idzie, pozwala na zrównoważone zużycie środków ochrony roślin.

Szeroki wybór

Zobacz inne opryskiwacze John Deere i maszyny z naszej oferty