Opryskiwacze

John Deere M962(i)

Potężny zbiornik, szeroka belka opryskowa i zaawansowane funkcje sterowania, a do tego legendarna jakość i niezawodność John Deere czynią z opryskiwacza M962(i) maszynę do zadań na największą skalę.

  • Zbiornik o pojemności 6200 l
  • Belka opryskowa podwójnie składana 24 – 30 m lub potrójnie składana 27 – 40 m
  • 2 pompy hydrauliczne o wydatku 280 l/min każda
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
  • Wybór odpowiedniej dyszy TwinSelect
Zapytaj o cenę
john deere m962(i)

Więcej o M962(i)

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere M962(i)

Ręczne zawory do sterowania opryskiwaczem są łatwe w użyciu i niezawodne. AutoFill i AutoDilute to opcjonalne systemy automatycznego napełniania i rozcieńczania. Zarządzanie pracą opryskiwacza z kabiny ciągnika zapewnia wielofunkcyjny joystick i wyświetlacz uniwersalny czwartej generacji. Tworzą one zaawansowane i wygodne narzędzie do kontroli procesem oprysku. Wyświetlacze uniwersalne 4240 i 4640 pozwalają także zobaczyć obraz z kamer zainstalowanych na maszynie i korzystać z narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Podstawowy, ale niezmiernie funkcjonalny wyświetlacz Implement Display 1100 ma kolorowy ekran, wygodne przyciski i pokrętło przewijania. Dzięki niemu można precyzyjnie ręcznie sterować opryskiwaczem. TwinSelect to rozwiązanie pozwalające na błyskawiczne dostosowanie rodzaju dysz do warunków czy rodzaju zabiegu.

Opryskiwacz John Deere M962(i) – precyzja zabiegów

Możliwość zmniejszenia wysokość belki i tym samym ograniczenie znoszenia cieczy roboczej bez pogorszenia jakości zabiegu zapewniają dysze rozmieszczone co 25 cm. Utrzymanie belki na optymalnej wysokości względem terenu i roślin to zadanie dla systemów TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro oraz układu sterowania środkiem ramy Active Center Frame Control. Zapewniają one optymalne pokrycie podczas oprysku i ułatwiają pracę operatora. Indywidualnie sterowane dysze pozwalają na zrównoważone zużycie środków ochrony roślin i podnoszą precyzję aplikacji.

Szeroki wybór

Zobacz inne opryskiwacze John Deere i maszyny z naszej oferty