Opryskiwacze

John Deere R41 z opryskiwaczem 40i

Niesamowita wydajność, doskonała jakość wykonywanych zabiegów i niesłychany komfort pracy sprawiają, że ta specjalistyczna maszyna jest niezastąpiona w działalności rolniczej na dużą skalę.

  • Zbiornik o pojemności 4000 l
  • Belka z włókna węglowego o szerokości roboczej 36/18 m
  • Pompa: 1200 l/min z systemem roztworu PowrSpray™
  • AirRinse dla łatwego i bezstresowego płukania
  • Niezależne zawieszenie kół XtraFlex
  • Hydrauliczna regulacja rozstawu kół
Zapytaj o cenę
john deere r41 z opryskiwaczem 40i

Więcej o R41 z opryskiwaczem 40i

John Deere R41 – wydajny i elastyczny

Sześciocylindrowy silnik John Deere PowerTech™ PVS o pojemności 6,8 l i mocy maksymalnej 255 KM jest wydajny i oszczędny. Łatwa w obsłudze hydrostatyczna przekładnia QuadControl™ zapewnia płynną jazdę i doskonałą siłę uciągu. Możliwość hydraulicznej regulacji rozstawu kół pozwala dopasować maszynę do rozstawu ścieżek czy rzędów roślin, a niesłychana zwrotność pozwala ograniczyć uszkodzenia roślin w czasie zabiegów.

Komfortowa i bezpieczna kabina John Deere R41

Odseparowanie operatora od szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń, aerozoli i oparów zapewnia kabina kategorii IV. Dzięki filtrowi i ciśnieniu wewnątrz nie przedostają się one do środka. Kabina ta zapewniona także doskonałą widoczność. Nowoczesne systemy sterujące są proste w użytkowaniu. Kluczowym ich elementem jest ergonomiczna konsola CommandARM™ z wielofunkcyjnym joystickiem oraz wyświetlacz uniwersalny John Deere 4640. Amortyzowany fotel dostępny jest w wersji z ogrzewaniem i wentylacją. Uzupełnieniem wyposażenia może być radio z Bluetooth® i doskonałymi głośnikami.

Opryskiwacz John Deere 40i

Zbiornik o pojemności 4000 l i belki opryskowe o szerokość do 36 m pozwalają na wysoką produktywność pracy. System TerrainControl™ Pro dba o położenie belki, a TerrainCommand™ steruje automatyczną zmianą geometrii belki opryskowej tak, by jej wysokość nad roślinami była optymalna także w czasie pracy na pofałdowanym terenie. Napełnianiem, mieszaniem i płukaniem można sprawnie zarządzać ze stanowiska operatora dzięki elementom układu Solution Command, które pozwalają także zachować największą dokładność aplikowania.

Szeroki wybór

Zobacz inne opryskiwacze John Deere i maszyny z naszej oferty