Opryskiwacze

John Deere R41 z opryskiwaczem 50i

Najwyższa jakość i precyzja oprysków, niesłychana wydajność oraz niezrównany komfort pracy powodują, że John Deere R41 z opryskiwaczem 50i doskonale sprawdza się w dużych gospodarstwach.

  • Zbiornik o pojemności 5000 l
  • Belka z włókna węglowego o szerokości roboczej 36/18 m
  • Pompa: 1200 l/min z systemem roztworu PowrSpray™
  • AirRinse dla łatwego i bezstresowego płukania
  • Niezależne zawieszenie kół XtraFlex
  • Hydrauliczna regulacja rozstawu kół
Zapytaj o cenę
john deere r41 z opryskiwaczem 50i

Więcej o R41 z opryskiwaczem 50i

John Deere R41 – wydajny i elastyczny

Wydajny i oszczędny sześciocylindrowy silnik John Deere PowerTech™ PVS o pojemności 6,8 l zapewnia moc maksymalną 255 KM. Przekładnia hydrostatyczna QuadControl™ jest łatwa w obsłudze i zapewnia płynną jazdę w polu i na drodze. Hydraulicznie regulowany rozstaw kół umożliwia dostosowanie do rozstawu ścieżek czy rzędów, a skrętność wszystkich kół zapewnia wyjątkowa zwrotność.

Komfortowa i bezpieczna kabina John Deere R41

Dzięki filtrowi i ciśnieniu wewnątrz zanieczyszczenia aerozole i opary nie przedostają się kabiny. Zapewnia ona także rewelacyjną widoczność. Ergonomiczna konsola CommandARM™, wielofunkcyjny joystick oraz wyświetlacz uniwersalny John Deere 4640 stanowią nowoczesny i prosty w obsłudze system sterowania. Amortyzowany fotel dostępny z opcjonalnym ogrzewaniem i wentylacją pozwala na wygodną pracę przez wiele godzin, a czas uprzyjemnia radio z Bluetooth® i doskonałymi głośnikami.

Opryskiwacz John Deere 50i

Zbiornik o pojemności 5000 l i belki opryskowe o szerokość do 36 m pozwalają na wysoką produktywność pracy na największych obszarach. System TerrainControl™ Pro dba o wysokość i poziomowanie belki, a TerrainCommand™ steruje automatyczną zmianą geometrii belki opryskowej tak, by dysze były w optymalnej odległości od roślin nawet w czasie pracy na pofałdowanym terenie. Dzięki układowi Solution Command dokładność aplikowania jest zawsze na najwyższym poziomie, a napełnianiem, mieszaniem i płukaniem można sprawnie zarządzać ze stanowiska operatora.

Szeroki wybór

Zobacz inne opryskiwacze John Deere i maszyny z naszej oferty