Opryskiwacze

John Deere R41

Doskonałe właściwości jezdne, siła adekwatna do przeznaczenia, komfort i technologia sprawiają, że maszyna ta doskonale sprawdza się w przedsięwzięciach na największą skalę.

  • Silnik John Deere PowerTech™ PVS, pojemność 6,8 l, moc maksymalna 255 KM
  • Uniwersalny wyświetlacz 4640 czwartej generacji gotowy do pracy z systemem AutoTrac
  • Zawieszenie XtraFlex
  • Homologacja do 18 ton
Zapytaj o cenę
john deere r41

Więcej o R41

Komfortowa i bezpieczna kabina John Deere R41

Kabina kategorii IV gwarantuje odizolowanie operatora od szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń, aerozoli i oparów. Filtr i ciśnienie wewnątrz nie pozwalają na ich przedostawanie się do środka. Ze stanowiska operatora zapewniona jest doskonała widoczność. Wnętrze zostało tak zaprojektowane, aby ograniczać zmęczenie operatora i umożliwić mu wydajną pracę przez wiele godzin. Dlatego wszystko, czego potrzebuje, ma zawsze pod ręką. Ergonomiczna konsola CommandARM™ z wielofunkcyjnym joystickiem i innymi elementami sterującymi zapewnia niesłychaną precyzję kontroli nad maszyną i jest gwarancją wygodnej pracy. Wyświetlacz uniwersalny John Deere 4640 wspiera zarządzanie i daje dostęp do narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Amortyzowany fotel z opcjonalnym ogrzewaniem i wentylacją oraz zawieszenie XtraFlex izolują operatora od wstrząsów, pozwalając na długą i produktywną pracę. Wisienką na torcie jest radio z Bluetooth® i doskonałymi głośnikami.

John Deere R41 – wydajny i elastyczny

Silnik jest niesamowicie wydajny i oszczędny, spełnia normy emisji Stage V. Hydrostatyczna przekładnia QuadControl™ gwarantuje płynną jazdę łatwość obsługi i doskonałą siłę uciągu. Hydrauliczna regulacja rozstawu kół daje możliwość dostosowania do rozstawu ścieżek czy rzędów roślin, a różne tryby jazdy i skrętność wszystkich kół minimalizują uszkodzenia roślin w czasie przejazdów. Uniwersalny nośnik typu ciągnikowego można dostosować do własnych potrzeb, wyposażając go w osprzęt samodzielnie.