Opryskiwacze

John Deere R732i

Nowoczesne systemy, innowacyjne narzędzia sterujące, a do tego pojemny zbiornik, solidna konstrukcja i szeroki wybór rozmiaru belki opryskowej czynią ten opryskiwacz niezwykle uniwersalnym i doskonale dopasowanym narzędziem do pracy w każdym gospodarstwie.

  • Zbiornik o pojemności 3200 l
  • Belka podwójnie lub potrójnie składana o szerokości roboczej od 18 do 30 m
  • Pompa hydrauliczna o wydatku 600 l/min przy napełnianiu, 750 l/min przy aplikacji
  • Układ opryskowy PowrSpray™
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
Zapytaj o cenę
john deere r732i

Więcej o R732i

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere R732i

Funkcja Solution Command ułatwia mieszanie, oprysk i płukanie. Wszystkimi tymi procesami można sterować z kabiny ciągnika lub przy użyciu klawiatury na opryskiwaczu. Błyskawiczne napełnianie opryskiwacza to zasługa systemu PowrSpray™. Jest on wyposażony w dwa niezależne obwody, co przyspiesza płukanie opryskiwacza oraz usuwanie cieczy pozostałej po zabiegu.
Wygodne dotykowe ekrany uniwersalnych wyświetlaczy czwartej generacji gwarantują prostą i intuicyjną obsługę. Dzięki nim możliwe jest także korzystanie z narzędzi rolnictwa precyzyjnego. W połączeniu z wielofunkcyjnym joystickiem stanowią niesłychanie funkcjonalny system zarządzania pracą opryskiwacza.

Opryskiwacz John Deere R732i – precyzja zabiegów

Stabilność mechaniczna belki opryskowej wsparta przez innowacyjny układ poziomowania TerrainControl™ Pro utrzymuje belkę w optymalnym miejscu względem terenu i uprawy, co minimalizuje ryzyko znoszenia cieczy roboczej, zapewniając dokładne pokrycie opryskiem. Ciśnieniowa cyrkulacja sprawia, że mieszanka krąży w przewodach opryskiwacza. Zapewnia to odpowiednie dawkowanie już od początku zabiegu. Zapobiega także gromadzeniu się osadów w przewodach i ogranicza czas mieszania. Precyzję oprysku na obrzeżach zapewnia indywidualne sterowanie każdą dyszą. Pomaga to chronić środowisko i zmniejszyć zużycie środków ochrony roślin.