Opryskiwacze

John Deere R740i

Solidna, doskonale wyważona konstrukcja, potężny zbiornik, innowacyjne systemy i szerokie belki opryskowe sprawiają, że jest to opryskiwacz dla najbardziej wymagających użytkowników, do zastosowań na największą skalę.

  • Zbiornik o pojemności 4000 l
  • Belka podwójnie lub potrójnie składana o szerokości roboczej od 18 do 30 m
  • Pompa hydrauliczna o wydatku 600 l/min przy napełnianiu, 750 l/min przy aplikacji
  • Układ opryskowy PowrSpray™
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
Zapytaj o cenę
john deere r740i

Więcej o R740i

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere R740i

Napełnianie opryskiwacza w ciągu kilku minut to tylko jedna z zalet systemu PowrSpray™. Dzięki temu, że jest on wyposażony w dwa niezależne obwody, płukanie opryskiwacza i usuwanie cieczy pozostałej po zabiegu jest znacznie szybsze. Mieszanie, oprysk i płukanie ułatwia funkcja Solution Command. Sterowanie tymi procesami możliwe jest z kabiny ciągnika lub przy użyciu klawiatury na opryskiwaczu. Sterowanie zaawansowanymi funkcjami i układami opryskiwacza najwygodniejsze jest przy zastosowaniu uniwersalnych wyświetlaczy czwartej generacji i wielofunkcyjnego joysticka. Ich obsługa jest prosta i intuicyjna, a ponadto wyświetlacze umożliwiają dostęp do wielu innych funkcjonalności, w tym narzędzi rolnictwa precyzyjnego.

Opryskiwacz John Deere R740i – precyzja zabiegów

Ciśnieniowa cyrkulacja cieczy roboczej zapewnia odpowiednie dawkowanie już od początku zabiegu. Zapobiega także gromadzeniu się osadów w przewodach i ogranicza czas przygotowania mieszaniny zbiornikowej. Układ poziomowania TerrainControl™ Pro utrzymuje belkę w optymalnym miejscu względem terenu i uprawy. W połączeniu z mechaniczną stabilnością belki minimalizuje to ryzyko znoszenia cieczy roboczej i gwarantuje dokładny oprysk. Za precyzję zabiegu na obrzeżach odpowiada indywidualne sterowanie każdą dyszą. Ogranicza to zużycie środków ochrony roślin i wspiera dbanie o środowisko naturalne.

Szeroki wybór

Zobacz inne opryskiwacze John Deere i maszyny z naszej oferty