Opryskiwacze

John Deere R944i

Wydajność, funkcjonalność i niezawodność opryskiwacza John Deere R944i to zasługa doskonale przemyślanej konstrukcji, zintegrowanych zaawansowanych układów i parametrów fizycznych.

  • Zbiornik o pojemności 4400 l
  • Belka podwójnie lub potrójnie składana o szerokości roboczej od 24 do 40 m
  • Pompa hydrauliczna o wydatku 1200 l/min przy napełnianiu, 100 l/min przy aplikacji
  • Układ opryskowy PowrSpray™
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
  • System wymiany dysz TwinSelect
Zapytaj o cenę
john deere r944i

Więcej o R944i

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere R944i

System PowrSpray™ jest wyposażony w dwa niezależne obwody, dlatego płukanie opryskiwacza i usuwanie cieczy pozostałej po zabiegu jest znacznie szybsze. Precyzyjnie kontroluje on dawkowanie, błyskawicznie reagując na zmiany, co zapewnia wysoką skuteczność oprysku. Funkcja Solution Command pozwala na automatyzację procesów mieszania i oprysku, co ułatwia i przyspiesza pracę. Można go kontrolować z kabiny ciągnika lub przy użyciu klawiatury na opryskiwaczu. Uniwersalne wyświetlacze czwartej generacji i wielofunkcyjny joystick zapewniają łatwą i wygodną obsługę zaawansowanych systemów. Ponadto wyświetlacze umożliwiają dostęp do wielu innych funkcjonalności, w tym narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Dzięki rozwiązaniu TwinSelect zmiana rodzaju dysz jest niesłychanie łatwa i szybka.

Opryskiwacz John Deere R944i – precyzja zabiegów

Układy TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro odpowiadają za kontrolowanie wychylenia belki nad uprawami. Dzięki automatycznej regulacji zmiennej geometrii belki możliwe jest utrzymanie odpowiedniej odległości dysz od roślin nawet w czasie pracy na pofałdowanym terenie. Indywidualne sterowanie każdą dyszą pozwala na precyzję zabiegu na obrzeżach, a automatyczne włączanie i wyłączanie sekcji na określonych obszarach pola umożliwia optymalizację zabiegów. Ogranicza to zużycie środków ochrony roślin i wspiera dbanie o środowisko naturalne.