Opryskiwacze

John Deere R952i

Doskonale przemyślana konstrukcja, zintegrowane zaawansowane układy, pojemność zbiornika i szerokie belki opryskowe sprawiają, że jest to maszyna wysoce wydajna i niezawodna.

  • Zbiornik o pojemności 5200 l
  • Belka podwójnie lub potrójnie składana o szerokości roboczej od 24 do 40 m
  • Pompa hydrauliczna o wydatku 1200 l/min przy napełnianiu, 100 l/min przy aplikacji
  • Układ opryskowy PowrSpray™
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
  • System wymiany dysz TwinSelect
Zapytaj o cenę
john deere r952i

Więcej o R952i

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere R952i

Dwa niezależne obwody usprawniają płukanie opryskiwacza i usuwanie cieczy resztkowej. System PowrSpray™ sprawuje kontrolę nad dawkowaniem, błyskawicznie reagując na zmiany, co zapewnia wysoką skuteczność oprysku. Automatyzacja procesów mieszania i oprysku możliwa dzięki funkcji Solution Command ułatwia i przyspiesza pracę. Sterowanie jest niesłychanie łatwe i może odbywać się z kabiny ciągnika lub przy użyciu klawiatury na opryskiwaczu. Obsługa zaawansowanych systemów, w jakie wyposażony jest opryskiwacz John Deere R952i, jest wygodna i intuicyjna dzięki wielofunkcyjnemu joystickowi i wyświetlaczom uniwersalnym czwartej generacji. Ponadto umożliwiają one dostęp do wielu innych funkcjonalności, w tym narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Wyjątkowo łatwa i szybka zmiana rodzaju dysz możliwa jest dzięki rozwiązaniu TwinSelect.

Opryskiwacz John Deere R952i – precyzja zabiegów

Kontrola wychylenia belki nad uprawami to zadanie dla układów TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro. Automatyczna regulacja zmiennej geometrii belki zapewnia utrzymanie odpowiedniej odległości dysz od roślin nawet w czasie pracy na pofałdowanym terenie. Precyzja zabiegu na obrzeżach jest możliwa dzięki indywidualnemu sterowaniu dyszami, a automatyczne sterowanie sekcjami pozwala na optymalizację oprysków. Ogranicza to zużycie środków ochrony roślin i wspiera dbanie o środowisko naturalne.