Opryskiwacze

John Deere R962i

Mocna rama, zaawansowane systemy, duża pojemność zbiornika i szerokie belki opryskowe czynią ten opryskiwacz niesamowicie efektywnym i niezawodnym.

  • Zbiornik o pojemności 6200 l
  • Belka podwójnie lub potrójnie składana o szerokości roboczej od 24 do 40 m
  • Pompa hydrauliczna o wydatku 1200 l/min przy napełnianiu, 100 l/min przy aplikacji
  • Układ opryskowy PowrSpray™
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
  • System wymiany dysz TwinSelect
Zapytaj o cenę
john deere r962i

Więcej o R962i

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere R962i

Funkcja Solution Command ułatwia i przyspiesza pracę dzięki zautomatyzowaniu mieszania i oprysku. Sterowanie może odbywać się z kabiny ciągnika lub przy użyciu klawiatury na opryskiwaczu. Wyjątkowo sprawne płukanie opryskiwacza jest możliwe dzięki dwóm niezależnym obwodom. System PowrSpray™ błyskawicznie reaguje na zmiany prędkości, korygując dawkowanie. Zapewnia to wysoką skuteczność oprysku. Obsługa zaawansowanych systemów opryskiwacza John Deere R962i, jest wygodna i intuicyjna dzięki wielofunkcyjnemu joystickowi i wyświetlaczom uniwersalnym czwartej generacji. Ponadto umożliwiają one dostęp do wielu innych funkcjonalności, w tym narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Wyjątkowo łatwa i szybka zmiana rodzaju dysz możliwa jest dzięki rozwiązaniu TwinSelect.

Opryskiwacz John Deere R962i – precyzja zabiegów

Wychylenie belki nad uprawami kontrolują układy TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro. Pozwalają one na automatyczną regulację zmiennej geometrii belki, co utrzymuje ją w odpowiedniej odległości od roślin nawet w czasie pracy na pofałdowanym terenie. Niemal chirurgiczna precyzja zabiegu na obrzeżach jest możliwa dzięki indywidualnemu sterowaniu każdą z dysz. Automatyczne sterowanie sekcjami pozwala na włączanie i wyłączanie określonych sekcji w czasie przejazdu przez określone obszary pola. Ogranicza to zużycie środków ochrony roślin i wspiera dbanie o środowisko naturalne.