Opryskiwacze

John Deere R975i

Ogromny zbiornik i szerokie belki opryskowe osadzone na solidnej ramie, osprzęt najwyższej klasy i zaawansowane systemy wspierające pracę operatora pozwalają na niesłychanie skuteczną i sprawną pracę przy zadaniach na naprawdę dużą skalę.

  • Zbiornik o pojemności 7500 l
  • Belka podwójnie lub potrójnie składana o szerokościach roboczych od 24 do 40 m
  • Pompa hydrauliczna o wydatku 1200 l/min przy napełnianiu, 100 l/min przy aplikacji
  • Układ opryskowy PowrSpray™
  • Sterowanie opryskiwaczem ISOBUS przy użyciu wielofunkcyjnej dźwigni (joystick)
  • Funkcja indywidualnego sterowania dyszami
  • System wymiany dysz TwinSelect
john deere r975i

Więcej o R975i

Funkcjonalność opryskiwacza John Deere R975i

Funkcja Solution Command ułatwia i przyspiesza pracę dzięki zautomatyzowaniu mieszania i oprysku. Automatyczne ustawienia zmniejszają ryzyko popełnienia błędu i podnoszą produktywność. Podobnie jest z płukaniem opryskiwacza, dwa niezależne obwody umożliwiają oszczędność czasu. System PowrSpray™ koryguje dawkowanie przy zmianie prędkości lub w czasie oprysku ze zmienną dawką. Zapewnia to wysoką skuteczność zabiegu i zrównoważone zużycie środków ochrony roślin. Obsługa zaawansowanych systemów opryskiwacza John Deere R975i jest wygodna i intuicyjna dzięki wielofunkcyjnemu joystickowi i wyświetlaczom uniwersalnym czwartej generacji. Ponadto umożliwiają one dostęp do wielu innych funkcjonalności, w tym narzędzi rolnictwa precyzyjnego. Wyjątkowo łatwa i szybka zmiana rodzaju dysz możliwa jest dzięki rozwiązaniu TwinSelect.

Opryskiwacz John Deere R975i – precyzja zabiegów

Układy TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro panują nad wychyleniem belki nad uprawami i jej poziomowaniem na uwrociach. Automatyczna regulacja geometrii belki utrzymuje właściwą odległości dysz od upraw nawet w czasie pracy na pofałdowanym terenie. Indywidualne sterowanie każdą dyszą pozwala na niesłychaną precyzję podczas pracy na obrzeżach, a automatyczne sterowanie sekcjami pomaga optymalizować zabiegi i ogranicza zużycie środków ochrony roślin.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno