Prasy

John Deere V451M

Niezwykle uniwersalna prasa John Deere V451M rewelacyjnie sprawdza się w zastosowaniach wymagających szybkości. Niesłychanie trwała i funkcjonalna konstrukcja jest gwarancją sprawności maszyny i zadowolenia użytkownika przez wiele lat.

  • Podbieracz: Standard 2,0 i 2,20 m, Premium 2,20 m
  • Rotor: RotoFlow HC Premium, MaxiCut HC 13 Premium
  • System usuwania zapchania: podłoga opuszczana o pełnej szerokości
  • Średnica beli: 1 – 1,65 m
  • Szerokość komory prasowania: 1,21 m
Zapytaj o cenę
john deere v451m

Więcej o V451M

Prasa John Deere V451M – uniwersalność

Prasa John Deere V451M została skonstruowana z myślą o rolnikach potrzebujących niezawodnego i wszechstronnego sprzętu. Układ podbieraczy, w którym zastosowano tor krzywkowy, jest niesłychanie skuteczny w przypadku trudnych upraw. Dzięki niższej prędkości obrotowej i obustronnym łożyskom jest on także niesłychanie wytrzymały, co gwarantuje długą żywotność. Niezależnie od wybranego podbieracza nie wymaga on zabezpieczenia sprzęgłem czy śrubą ścinaną dzięki zastosowaniu składanych zębów. Odporność zgarniaków podbieracza na korozję zapewnia proces galwanizacji stali najwyższej jakości.
Konstrukcja wirników premium pozwala na uzyskanie dużej wydajności. Opcjonalny drugi wałek napędowy pasa pozwala uniknąć braku przyczepności nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wygoda obsługi prasy John Deere V451M

Ustawianie parametrów i monitorowanie procesu belowania jest możliwe z fotela operatora dzięki wyświetlaczowi BaleTrak™ lub Implement Display 1100. W przypadku tego drugiego rozwiązania zakres parametrów obsługiwanych z wyświetlacza jest znacznie szerszy, zawiera m.in. ustawienie gęstości bel. Wymiana rolek odbywa się z poziomu gruntu i nie wymaga narzędzi, co usprawnia pracę, a układ napędowy prasy został tak pomyślany, by ograniczyć liczbę czynności konserwacyjnych. Z kolei układ automatycznego smarowania zapewnia długą i bezobsługową pracę. Dzięki opuszczanej podłodze można błyskawicznie usunąć nawet największe zatory.

Szeroki wybór

Zobacz inne prasy John Deere i maszyny z naszej oferty