Prasy

John Deere V451R

Imponująca wydajność tej prasy to zasługa szeregu rozwiązań zastosowanych do jej skonstruowania. Zapewniają one niesłychaną szybkość pracy przy zachowaniu najwyższej jakości, przy wszystkich uprawach i w każdych warunkach.

  • Podbieracz: Premium 2,20 m
  • Rotor: RotoFlow HC Premium, MaxiCut HC 13 i MaxiCut HC 25 Premium
  • System usuwania zapchania: podłoga opuszczana o pełnej szerokości
  • Średnica beli: 0,8 – 1,60 m
  • Szerokość komory prasowania: 1,21 m
  • Szybki układ wyładunku FRS
Zapytaj o cenę
john deere v451r

Więcej o V451R

Prasa John Deere V451R – uniwersalność

Niezawodna i wszechstronna prasa John Deere V451R gwarantuje także niesłychaną sprawność. Duża wydajność wszystkich układów pozwala na belowanie 120 bel w ciągu godziny, a komora prasowania MaxD zapewnia formowanie bel o największej gęstości. Szybkość pracy to także zasługa innowacyjnego systemu wyładunku (FRS), który pozwala na wyładunek beli i zamknięcie klapy w czasie krótszym niż 5 sekund.

Tor krzywkowy zastosowany w układzie pobieraczy gwarantuje maksymalną skuteczność nawet przy belowaniu trudnych upraw. Jest on również niesłychanie wytrzymały, co zapewnia długą żywotność. Podbieracze dostępne do tej prasy wyposażone są w składane zęby, więc nie wymagają zabezpieczenia sprzęgłem czy śrubą ścinaną.

Wygoda obsługi prasy John Deere V451R

Dzięki wyświetlaczowi Implement Display 1100 lub GreenStar™ ustawianie wszelkich parametrów i monitorowanie procesu belowania jest możliwe z fotela operatora. GreenStar™ 4240 jest sprzętem uniwersalnym i pozwala także na zarządzanie opryskami, naprowadzanie maszyny i wspiera zarządzanie gospodarstwem poprzez aplikację FarmSight™.
Układ automatycznego smarowania zapewnia długą i bezobsługową pracę, a liczba czynności obsługowych ograniczona jest do minimum. Wymiana rolek nie wymaga użycia narzędzi i wykonuje się ją z poziomu gruntu, co usprawnia pracę. Wszelkie zatory można usunąć w mgnieniu oka dzięki opuszczanej podłodze.

Szeroki wybór

Zobacz inne prasy John Deere i maszyny z naszej oferty