Prasy

John Deere V461M

Wszechstronna prasa John Deere V461M jest doskonała tam, gdzie liczy się szybkość. Pozwala na formowanie bel o większej średnicy, a jej konstrukcja gwarantuje sprawności maszyny i satysfakcję użytkownika przez wiele lat.

  • Podbieracz: Standard 2,0 i 2,20 m, Premium 2,20 m
  • Rotor: RotoFlow HC Premium, MaxiCut HC 13 Premium
  • System usuwania zapchania: podłoga opuszczana o pełnej szerokości
  • Średnica beli: 1 – 1,85 m
  • Szerokość komory prasowania: 1,21 m
Zapytaj o cenę
john deere v461m

Więcej o V461M

Prasa John Deere V461M – uniwersalność

Niezawodność i wszechstronność sprzętu to cechy kluczowe dla rolników. Prasa John Deere V461M jest odpowiedzią właśnie na te potrzeby. Układ podbieraczy z torem krzywkowym gwarantuje maksymalną skuteczność przy belowaniu trudnych upraw. Dzięki niższej prędkości obrotowej i obustronnym łożyskom jest on także niesłychanie wytrzymały, co zapewnia długą żywotność. Wszystkie oferowane podbieracze wyposażone są w składane zęby, więc nie wymagają zabezpieczenia sprzęgłem czy śrubą ścinaną. Proces galwanizacji i użycie stali najwyższej jakości zapewnia odporność zgarniaków na korozję.

Wirniki premium pozwalają na uzyskanie dużej wydajności, a opcjonalny drugi wałek napędowy pasa zapobiega poślizgom nawet w najtrudniejszych warunkach przy zbiorze lepkiej kiszonki.

Wygoda obsługi prasy John Deere V461M

Dzięki wyświetlaczowi BaleTrak™ lub Implement Display 1100 ustawianie parametrów i monitorowanie procesu belowania jest możliwe z fotela operatora. Zakres parametrów obsługiwanych z wyświetlacza jest znacznie szerszy, w przypadku zastosowania tego drugiego rozwiązania. Umożliwia on m.in. ustawienie gęstości bel bez wysiadania z ciągnika. Wymiana rolek nie wymaga użycia narzędzi i wykonuje się ją z poziomu gruntu, co usprawnia pracę. Liczba czynności konserwacyjnych ograniczona jest do minimum, a układ automatycznego smarowania zapewnia długą i bezobsługową pracę. Dzięki opuszczanej podłodze usunięcie każdego zatoru trwa jedynie chwilę.

Szeroki wybór

Zobacz inne prasy John Deere i maszyny z naszej oferty