Prasy

John Deere V461R

Najwyższa jakość belowania niezależnie od uprawy oraz niesamowita wydajność tej prasy to efekt zastosowania przemyślanych i innowacyjnych rozwiązań technicznych. Prasa John Deere V461R formuje jeszcze więcej jeszcze większych bel w każdych warunkach.

  • Podbieracz: Premium 2,20 m
  • Rotor: RotoFlow HC Premium, MaxiCut HC 13 i MaxiCut HC 25 Premium
  • System usuwania zapchania: podłoga opuszczana o pełnej szerokości
  • Średnica beli: 0,8 – 1,85 m
  • Szerokość komory prasowania: 1,21 m
  • Szybki układ wyładunku FRS
Zapytaj o cenę
john deere v461r

Więcej o V461R

Prasa John Deere V461R – uniwersalność

Niesłychana sprawność, niezawodność i uniwersalność to kluczowe cechy tej prasy. Dzięki zastosowaniu układów o dużej wydajności możliwe jest belowanie 120 bel w ciągu godziny. Komora prasowania MaxD pozwala na formowanie bel o największej gęstości. Niesłychana szybkość pracy to także efekt zastosowania innowacyjnego systemu wyładunku (FRS), który pozwala na wyładunek beli i zamknięcie klapy w czasie krótszym niż 5 sekund. Maksymalną skuteczność, nawet przy belowaniu trudnych upraw, zapewnia tor krzywkowy w układzie pobieraczy. Rozwiązanie to cechuje się także wyjątkową wytrzymałością, co zapewnia długą żywotność. Składane zęby pobieracza eliminują konieczność zabezpieczenia sprzęgłem czy śrubą ścinaną.

Wygoda obsługi prasy John Deere V461R

Do wyboru użytkownika są wyświetlacze Implement Display 1100 i GreenStar™. Pozwalają one na ustawianie wszelkich parametrów i monitorowanie procesu belowania z fotela operatora. GreenStar™ 4240 jest sprzętem uniwersalnym i pozwala także na zarządzanie opryskami, naprowadzanie maszyny i wspiera zarządzanie gospodarstwem poprzez aplikację FarmSight™.

Aby zapewnić prasie długie i bezobsługowe działanie, wyposażono ją w układ automatycznego smarowania. Zredukowanie do minimum czynności obsługowych podnosi produktywność. Wymiana rolek nie wymaga użycia narzędzi i wykonuje się ją z poziomu gruntu, co usprawnia pracę. Wszelkie zatory można usunąć w mgnieniu oka dzięki opuszczanej podłodze.

Szeroki wybór

Zobacz inne prasy John Deere i maszyny z naszej oferty