Ładowarki

Kramer KL14.5

Kompaktowy geniusz – ładowarka kołowa KL14.5 dla rolnictwa jest wyposażona w silnik Yanmar o mocy 25,8 kW. Silnik spełnia poziom emisji spalin 5, dzięki obróbce spalin za pomocą DOC i DPF. Ważąc zaledwie 2070 kilogramów, ta ładowarka o sterowaniu wszystkimi kołami może pochwalić się dużą masą wywracającą łyżki wynoszącą 1400 kilogramów.

  • Model : KL14.5
  • Maksymalny ciężar wywracający : 1400 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o KL14.5

Smart Driving: Smart Driving Pro oferuje trzy różne tryby jazdy, których można używać w zależności od zastosowania. Przykład trybu pedału jazdy: dzięki swobodnie regulowanej prędkości silnika, prędkość jazdy do przodu można kontrolować nie tylko za pomocą prędkości silnika, ale także za pomocą wygodnego i czułego pedału przyspieszenia.

Współczesna konstrukcja kabiny: duże szklane panele, szerokie drzwi wejściowe / wyjściowe i funkcjonalna konsola boczna, w tym schowki i system klimatyzacji, sprawiają, że KL14.5 jest wyjątkowo wygodny

Maksymalna moc wyjściowa: Ładowarka kołowa jest wyposażona w hydraulikę roboczą 30 l / min. Z opcją przepływu mocy można osiągnąć nawet 60 l / min.

Kompaktowe wymiary: zaledwie 1,26 metra szerokości, ładowarka ta może przejść przez prawie każde stabilne wejście, a podczas prac związanych z utrzymaniem chodników jest wyjątkowo zwrotna.