Ładowarki

Kramer KL25.5

Kierowany na wszystkie koła KL25.5 jest modelem z serii 5 i reprezentuje zwartość i zwrotność. Obciążenie wywracające 2500 kg, a także standardowo wyposażona szybkozłączka Kramer: zapewniają niezrównaną elastyczność w każdym zastosowaniu. Jednoczęściowe podwozie oraz sprawdzone i sprawdzone sterowanie na wszystkie koła zapewniają maksymalną stabilność i zwrotność na nierównym podłożu

  • Model : KL25.5
  • Maksymalny ciężar wywracający : 2340 kg
  • Obciążenie użyteczne : 1750 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o KL25.5

Stworzone do rutynowych prac. Wyposażone do zadań specjalnych

Optymalna konstrukcja ładowarki kołowej zapewnia operatorowi doskonałą widoczność na osprzęt i ramkę narzędzi. Szybka wymiana osprzętu jest możliwa dzięki systemowi hydraulicznego ryglowania.

Funkcja stałego wydatku w 3-ciej sekcji układu hydraulicznego, zapewnia bezproblemowy napęd wszystkim specjalistycznym narzędziom.

System hydraulicznego ryglowania narzędzi Kramer

Aby zaczepić osprzęt wystarczy podjechać odpowiednio blisko niego, unieść z podłoża i zaryglować. Cały proces kontrolowany jest za pomocą joysticka.
Wysięgnik z prowadzeniem równoległym jak i sam ładunek są zawsze pod pełną kontrolą. Duże kąty obrotu narzędzi zapewniają transport materiału bez ryzyka rozsypania, opróżnianie łyżki jest łatwe, a wewnątrz niej nie pozostają resztki materiału.

Wzór uniwersalności. Odpowiednia do wszystkich zadań

Hydraulika robocza pozwala na delikatną, bez wysiłkową pracę w cichej kabinie. Ponadto, 3-cia sekcja hydrauliczna znajdująca się w wyposażeniu standardowym z funkcją stałego wydatku oleju zapewnia wydajne i komfortowe zasilanie dla maszyn z napędem hydraulicznym.
Odpowiednie wymiary siłowników, wysoki wydatek oleju i regulacja przepływu umożliwia szybkie przeprowadzenie prac. Dodatkowo opcjonalny układ powerflow umożliwia uzyskanie bardzo dużych wydajności.

Technologia silnika przyjazna dla środowiska: silnik 35 kW
z poziomem emisji spalin V, a także DOC i DPF

Bezpieczeństwo: wygodna i intuicyjna obsługa wszystkich funkcji zapewnia bezpieczeństwo i zapewnia łatwą pracę
Stała ładowność: dzięki jednoczęściowemu podwoziu pojazd ma niezmienną długość pojazdu, co zapewnia stałą wysoką ładowność

Konserwacja: wszystkie elementy codziennej kontroli oraz konserwacji i serwisowania pojazdu są łatwo dostępne