Ładowarki

Kramer KL25.5e

Kramer KL25.5e to pierwsza w pełni elektryczna, napędzana na wszystkie koła ładowarka kołowa – emisje CO², hałas i cząsteczki sadzy z silników Diesla należą już do przeszłości. Nowością jest wysoce ekonomiczny i całkowicie bezemisyjny napęd elektryczny. Umożliwia to pracę w pomieszczeniach i pracę w obszarach wrażliwych na hałas. KL25.5e jest bardzo kompaktowy i dzięki zwinnemu układowi kierowniczemu na wszystkie koła. Dla napędu jezdnego zainstalowany jest silnik elektryczny, który zapewnia wysoką wydajność przy dobrej rozdzielczości.

  • Model : KL25.5e
  • Maksymalny ciężar wywracający 2500 kg
  • Udźwig 1750 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o KL25.5e

Wysoka stabilność

Nasze ładowarki oparte są na jednoczęściowej ramie, której konstrukcja uniemożliwia przesunięcie środka ciężkości podczas wykonywania manewrów. Dzięki temu nasze maszyny przekonują do siebie swoją stabilnością – także na nierównym podłożu.

Ogromna zwrotność:

Tryb skrętu wszystkich kół oraz kąt wychylenia koła wynoszący 38 stopni zapewnią wysoką zwrotność. Dzięki temu manewry są wykonywane płynnie oraz skraca się czas pojedynczego cyklu pracy.

Stałe obciążenie użytkowe

Jednoczęściowa rama zapobiega zmianie odległości między przeciwwagą i wysięgnikiem. Rezultat: Stały układ dźwigni, który zapewnia bezpieczną prace niezależnie od obciążenia. Przy tym udźwig maszyny pozostaje taki sam i jest niezależny od kąta skrętu kół.

Mocny silnik Deutz o mocy 136 KM lub opcjonalnie 156 KM; przy minimalnym zużyciu
Szybkie cykle robocze dzięki wydajnej hydraulice wykrywającej obciążenie
Ergonomiczna konstrukcja kabiny dzięki innowacyjnej koncepcji obsługi

Standardowy system klimatyzacji zawsze zapewnia odpowiednią temperaturę w miejscu pracy. Bogate wyposażenie standardowe, takie jak 7-calowy wyświetlacz LCD ze zintegrowaną kamerą wsteczną