Ładowarki

Kramer KL25.5T

Jeśli chodzi o wysokość podnoszenia, KL25.5T jest idealną maszyną spełniającą wszystkie Twoje wymagania. Oprócz wysokiego poziomu funkcjonalności, wydajności i komfortu, KL25.5T ma teleskopowe ramię, aby osiągnąć znacznie większą wysokość podnoszenia i zasięg do przodu. Sprawdzony w czasie i sprawdzony system jednoczęściowego podwozia Kramer, który zapewnia doskonałą stabilność i stałą wysoką ładowność, ma oczywiście naturalny cel w tym pojeździe. Hydrauliczny szybkozłącze zapewnia maksymalną wydajność podczas wymiany narzędzi.

  • Model : KL25.5T
  • Maksymalny ciężar wywracający : 2500 kg
  • Udźwig : 1650 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o KL25.5T

Wysoka stabilność

Ładowarki kołowe mają konstrukcję z jednoczęściową ramą, która zapobiega przesunięciom środka ciężkości nawet przy pełnym kącie skrętu kół. W ten sposób pojazdy przekonują swoją wysoką stabilnością – nawet w nierównym terenie.

Ogromna zwrotność

Wszystkie koła skrętne i kąty skrętu odpowiednio po 40 stopni na przedniej i tylnej osi zapewniają wysoki stopień zwrotności. Niektóre manewry układu kierowniczego stają się przez to zbędne, a czasy przejazdu i cykli roboczych ulegają skróceniu.

Stały udźwig

Jednoczęściowa rama zapobiega zmianie odległości między przeciwwagą i wysięgnikiem. Wynik: stały układ dźwigni, który zapewnia bezpieczną pracę w każdej sytuacji obciążenia. Udźwig pozostaje zawsze taki sam niezależnie od kąta skrętu kół.

Zasięg: KL25.5T osiąga wysokość składowania do 4 mi jest optymalnie przystosowany do załadunku wszystkich pojazdów licencjonowanych zgodnie z StVZO (niemieckie przepisy ruchu drogowego).

Kompaktowe wymiary: niska wysokość całkowita mniejsza niż 2,5 m w połączeniu z małą szerokością pojazdu poniżej 1,65 m umożliwia prosty i ekonomiczny transport teleskopowej ładowarki kołowej

Optymalna konstrukcja ładowarki kołowej zapewnia operatorowi doskonałą widocznośc na osprzet i ramkę narzędzi. Szybka wymiana osprzetu jest możliwa dzięki systemowi hydraulicznego ryglowania. Funkcja stałego wydatku w 3-ciej sekcji układu hydraulicznego, zapewnia bezproblemowy napęd wszsytkim specjalistycznym narzędziom – dzieki tym rozwiązaniom jesteście Państwo idealnie przygotowani do wykonywania róznorodnych zadań.