Ładowarki

Kramer KL33.5

Dzięki połączeniu zwinności i wydajności ładowarki kołowe optymalnie nadają się do zastosowania w małych i dużych przedsiębiorstwach rolniczych. Poza silnikiem i idącymi z nim w parze parametrami wydajności, wyposażenie standardowe i opcjonalne zostało zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom klientów z branży rolniczej. Ofertę produktów charakteryzuje bezpieczeństwo, komfort i szeroka gama opcji oraz atrakcyjny wybór osprzętu dodatkowego, który umożliwia całoroczne użytkowanie.

  • Model : KL33.5
  • Maksymalny ciężar wywracający : 3400 kg
  • Udźwig : 2000 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o KL33.5

Wysoka stabilność

Ładowarki kołowe mają konstrukcję z jednoczęściową ramą, która zapobiega przesunięciom środka ciężkości nawet przy pełnym kącie skrętu kół. W ten sposób pojazdy przekonują swoją wysoką stabilnością – nawet w nierównym terenie.

Ogromna zwrotność

Wszystkie koła skrętne i kąty skrętu odpowiednio po 40 stopni na przedniej i tylnej osi zapewniają wysoki stopień zwrotności. Niektóre manewry układu kierowniczego stają się przez to zbędne, a czasy przejazdu i cykli roboczych ulegają skróceniu.

Stały udźwig

Jednoczęściowa rama zapobiega zmianie odległości między przeciwwagą i wysięgnikiem. Wynik: stały układ dźwigni, który zapewnia bezpieczną pracę w każdej sytuacji obciążenia. Udźwig pozostaje zawsze taki sam niezależnie od kąta skrętu kół.

Elastyczność użytkowania.
Właściwy tryb skrętu kół do każdego zastosowania.

Jednoczęściowa rama pojazdu stanowi podstawę dla trzech różnych trybów skrętu kół. Korzyści i możliwe zastosowania ładowarki kołowej zależą od jej zasady konstrukcji. Decydującą rolę odgrywa układ kierowniczy.

Różnorodne zadania Zawsze właściwy osprzęt.

Niezależnie od tego, jakie wymagania stawiają Państwu Wasze zadania: dzięki różnorodnemu osprzętowi dodatkowemu wszystko jest zawsze pod kontrolą. Dzięki hydraulicznemu systemowi szybkiej wymiany ładowarkę kołową Kramer można dostosować do każdej sytuacji w mgnieniu oka. Standardowy osprzęt dodatkowy można wymienić nawet w czasie krótszym niż 10 sekund.