Ładowarki

Kramer KL38.5

KL38.5 oferuje wysoką wydajność i duży komfort w kompaktowej obudowie. W tym wszechstronnym urządzeniu zainstalowano silnik Kohlera z 4 cylindrami o mocy 55 kW, który spełnia poziom emisji spalin V dzięki DOC i DPF. KL38.5 zajmuje się pracą we wszystkich aplikacjach – szybko, elastycznie i niezawodnie. Ładowarka kołowa KL38.5 jest przystosowana do wykonywania różnorodnych zadań w gospodarstwie. Zapewnia to szeroki zakres odpowiednich osprzętów, które można szybko i wygodnie wymienić dzięki hydraulicznemu mechanizmowi szybkiego zaczepiania.

  • Model : KL38.5
  • Maksymalny ciężar wywracający : 3800 kg
  • Udźwig : 2350 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o KL38.5

Wysoka stabilność

Ładowarki kołowe mają konstrukcję z jednoczęściową ramą, która zapobiega przesunięciom środka ciężkości nawet przy pełnym kącie skrętu kół. W ten sposób pojazdy przekonują swoją wysoką stabilnością – nawet w nierównym terenie.

Ogromna zwrotność

Wszystkie koła skrętne i kąty skrętu odpowiednio po 40 stopni na przedniej i tylnej osi zapewniają wysoki stopień zwrotności. Niektóre manewry układu kierowniczego stają się przez to zbędne, a czasy przejazdu i cykli roboczych ulegają skróceniu.

Stały udźwig

Jednoczęściowa rama zapobiega zmianie odległości między przeciwwagą i wysięgnikiem. Wynik: stały układ dźwigni, który zapewnia bezpieczną pracę w każdej sytuacji obciążenia. Udźwig pozostaje zawsze taki sam niezależnie od kąta skrętu kół.

Za pomocą tego podświetlanego joysticka maszynę można obsługiwać intuicyjnie – dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, nawet w ciemności.

Dzięki sterowaniu na wszystkie koła i blokadzie kierownicy
2×40 ° KL38.5 ma również najlepszą przyczepność nawet w trudnych warunkach gruntowych

KL38.5 ma wizualny wyświetlacz pozycji dla łyżek i wideł paletowych, co zapewnia wysoki poziom precyzji kąta pochylenia przystawki do podłoża i ułatwia pracę.

Hydraulika robocza jest zasilana przez wydajne pompy zębate, które pozwalają jednostce ładującej na szybkie cykle robocze