Ładowarki

Kramer KL55.8T

Kramer oferuje KL55.8T z kinematyką Z i ładowarką teleskopową w zakresie wydajności 9-12 ton. To rozszerza pełnowartościową ładowarkę kołową o zalety ładowarki teleskopowej z jeszcze większym wzrostem wysokości załadunku, wysokości składowania, wysokości zrzutu i zasięgu. Oprócz załadunku wszystkich maszyn i przyczep rolniczych ważnym obszarem zastosowań jest w szczególności załadunek np. Pojazdów do mieszania pasz lub systemów biogazu i układania bel.

  • Model : KL55.8T
  • Maksymalny ciężar wywracający : 5500 kg
  • Udźwig : 3900 kg
Zapytaj o cenę
ładowarka kołowo-teleskopowa kramer kl55.8t

Więcej o KL55.8T

Wysoka stabilność

Ładowarki kołowe mają konstrukcję z jednoczęściową ramą, która zapobiega przesunięciom środka ciężkości nawet przy pełnym kącie skrętu kół. W ten sposób pojazdy przekonują swoją wysoką stabilnością – nawet w nierównym terenie.

Ogromna zwrotność

Wszystkie koła skrętne i kąty skrętu odpowiednio po 40 stopni na przedniej i tylnej osi zapewniają wysoki stopień zwrotności. Niektóre manewry układu kierowniczego stają się przez to zbędne, a czasy przejazdu i cykli roboczych ulegają skróceniu.

Stały udźwig

Jednoczęściowa rama zapobiega zmianie odległości między przeciwwagą i wysięgnikiem. Wynik: stały układ dźwigni, który zapewnia bezpieczną pracę w każdej sytuacji obciążenia. Udźwig pozostaje zawsze taki sam niezależnie od kąta skrętu kół.

Mocny silnik Deutz o mocy 136 KM lub opcjonalnie 156 KM; przy minimalnym zużyciu

Szybkie cykle robocze dzięki wydajnej hydraulice wykrywającej obciążenie

Bogate wyposażenie standardowe, takie jak 7-calowy wyświetlacz LCD ze zintegrowaną kamerą wsteczną

Ergonomiczna konstrukcja kabiny dzięki innowacyjnej koncepcji obsługi

Standardowy system klimatyzacji zawsze zapewnia odpowiednią temperaturę w miejscu pracy

Szeroki wybór

Zobacz inne ładowarki Kramer i maszyny z naszej oferty