Rozdrabniacze

Kverneland 853 PRO

Aby spełnić najwyższe wymagania użytkowników, jeśli chodzi o komfort pracy oraz obsługę nowe modele Kverneland 853 PRO i 856 PRO posiadają wiele zmian konstrukcyjnych w porównaniu do dotychczasowych modeli serii Kverneland 850. Nowa seria rozdrabniaczy do bel PRO oferuje duży pakiet nowych rozwiązań, takich jak przeprojektowane koło zamachowe, nowy 3-stopniowy wysyp obrotowy, opatentowany system DFCS oraz sterowanie tylną klapą i przenośnikiem listwowo-łańcuchowym z panelu umieszczonego po lewej stronie maszyny.

  • Model : 853 PRO
  • Pojemność : 3m3
  • Max masa załadunku : 1700 kg
Zapytaj o cenę
rozdrabniacz do bel kverneland 853 pro

Więcej o 853 PRO

Wysyp w modelach PRO został podzielony 3-stopniowo, aby zwiększyć zasięg dokąd dociera słoma podczas ścielenia. Wyrzutu słomy na odległość do 25m. Zakres obrotu wynosi 260°, co pozwala na ścielenie we wszystkich kierunkach z wyjątkiem kabiny operatora Podział 3-stopniowy zmniejsza podatność na oklejanie się mokrej kiszonki na wysypie kiedy maszyna wykorzystywana jest do zadawania paszy na skarmianie dla bydła mięsnego, przez co zmniejszone jest ryzyko zapchania maszyny podczas pracy.

System (DFCS) to wyjątkowa funkcja (patent firmy Kverneland). Jest to prosty i niezawodny system, który zawiera siłownik elektryczny oraz ruchomy grzebień umieszczony nad bębnem. Podczas załadunku DFCS jest zamknięty, wówczas grzebień znajduje się w położeniu obniżonym oddzielając bęben od beli. Oznacza to, brak możliwości zapchania rozdrabniacza podczas wprawienia koła zamachowego oraz bębna w ruch. Kiedy tylko prędkość koła zamachowego osiągnie odpowiedni poziom, należy nacisnąć przycisk DFCS po czym grzebień zacznie się podnosić otwierając przepływ materiału do komory koła zamachowego. I gotowe! Można śmiało pracować. Stopniowe podnoszenie grzebienia zapewnia łagodny start, chroniąc maszynę i minimalizując ryzyko zapchania. Prosty i niezawodny system nie wymagający konserwacji.