Access+

Agregat uprawowy Access+ jest właściwą alternatywą dla rolników oczekujących wysokiej wydajności przy niskich kosztach uprawy. Model ten może być agregatowany z siewnikami Kverneland np. mc-drill PRO lub Optima HD. Zarówno pneumatyczne siewniki zbożowe DA i s-drill, jak i mechaniczny siewnik zbożowy mc-drill PRO są nabudowane na agregacie Access+, dzięki czemu środek ciężkości jest przesunięty jak najbliżej ciągnika, co gwarantuje mniejsze zapotrzebowanie na udźwig. Siewniki punktowe mogą być sprzężone z agregatem uprawowym Access+ za pomocą hydropaku, co umożliwia w razie potrzeby łatwe i szybkie ich odczepienie.

  • Model : FHP Plus 200
  • Szerokość robocza : 2,0 m
  • Waga : 900 kg
Zapytaj o cenę
agregat uprawowy kverneland access+

Więcej o Access+

Zalety

2 lub 3 rzędy zębów Rama sztywna od 3.0 do 4.0 m Dobry dostęp do zębów dla łatwej i bezpiecznej konserwacji Odpowiednia maszyna do uprawy w lekkich i średnich warunkach glebowych Szeroki wybór wałów uprawowych Minimalne zużycie i wysoka wydajność.

Agregat uprawowy Access+ jest wyposażony w 2 lub 3 rzędy zębów prostych wzmocnionych 45×10 mm dla efektywnego kruszenia i wyrównania gleby. 2 rzędy zębów: odległość między rzędami wynosi 200 mm, co zapewnia dobry przepływ ziemi. 3 rzędy zębów: ostatni rząd zębów jest dodatkowo przesunięty o 60 mm. Średni rozstaw zębów wynosi 150 mm. Modele z 2 rzędami zębów mogą być wyposażone opcjonalnie we włókę przednią typu “Clod Board” regulowaną hydraulicznie.

Access+ Akcesoria

Dostępny jest szeroki wybór akcesoriów i wałów uprawowych dla optymalnego dostosowania specyfikacji agregatu do różnych siewników i warunków glebowych. Włóka przednia typu “Clod Board” regulowana hydraulicznie. Perfekcyjne kruszenie dzięki wibrującym zębom. Jeżeli jest taka potrzeba, istnieje możliwość całkowitego podniesienia włóki Spulchniacze śladów z zabezpieczeniem w postaci kołka ścinającego Trójkąt zaczepowy Zestaw WOM Hydropak.

Szeroki wybór

Zobacz inne i maszyny z naszej oferty