Pługi

Kverneland ED/LD

Zabezpieczenie na kamienie non-stop (resorowe) dla ED, w postaci kołków ścinających (śrubowe) dla LD lub system Vibromat dla LD-HD. Skokowa regulacja szerokości orki 30, 35, 40, 45, 50 cm (12”, 14”, 16”, 18”, 20”) na korpus poprzez przestawienie tylko 1 śruby Hydrauliczna regulacja pierwszej skiby jako opcja dla szybkiej zmiany w czasie orki. Dostępny siłownik liniowania wspomagający obrót dla zredukowania obciążeń przenoszonych na ciągnik. Możliwość montażu Packomatu. Szeroki wybór akcesoriów. Dostępny w wersji od 3 do 6 korpusów.

  • Głowica : 200
  • Szerokość orki : 30 - 50 cm
  • Liczba korpusów : 3-5
Zapytaj o cenę
pług zawieszany obracalny kverneland ed/ld

Więcej o ED/LD

Znaczenie obróbki cieplnej “heat-treated”

Rama jest istotnym elementem konstrukcji pługa. W odniesieniu do norm jakości Kverneland, część nie poddana obróbce cieplnej “heat-treated” jest słabą częścią! Ramy pługów Kverneland są poddawane obróbce cieplnej poprzez dwukrotną indukcję. Temperatura stali w tym procesie jest ściśle monitorowana. Dzięki temu rama uzyskuje 3 razy większą wytrzymałość. Te unikalne procesy hartowania i utwardzania Kverneland gwarantują wytrzymałość i elastyczność, zapewniając jednocześnie wyjątkową trwałość.

Kverneland jest pierwszą firmą, która zaprojektowała to mądre i proste rozwiązanie. System Vibromat jest bardzo efektywnym amortyzatorem, którego zasada działania jest taka sama, jak samochodowego. Dostępny jest dla pługów LD oraz RN (skokowa regulacja szerokości orki).

Szeroki wybór

Zobacz inne pługi Kverneland i maszyny z naszej oferty