Pługi

Kverneland EG/LB

Wszystkie elementy pługa są wykonane z unikalnej stali Kverneland oraz w technologii “heat-treated”, co gwarantuje bezproblemową pracę w każdych warunkach, a także najwyższą wartość na rynku w późniejszej odsprzedaży używanego pługa. Pług jest mocniejszy i lżejszy w porównaniu do konkurencji. Pług EG/LB jest dostępny od 3 do 5 korpusów z ramą główną o profilu 100×200 mm i głowicą serii 200. Model EG/LB w wersji wzmocnionej HD jest dostępny od 4 do 6 korpusów z ramą główną o profilu 120×200 mm i głowicą serii 300.

  • Głowica : 200
  • Szerokość orki : 30 - 50 cm
  • Liczba korpusów : 3-5
Zapytaj o cenę
pług zawieszany obracalny kverneland eg/lb

Więcej o EG/LB

Zaawansowane rozwiązanie transportowe: dzielona wieżyczka oraz skrętna belka zaczepowa – pług zachowuje się jak ciągana przyczepa.

Oszczędność czasu: przestawianie z pozycji transportowej do orki i odwrotnie z kabiny ciągnika

Unikalne rozwiązanie: gąsienica 65×30 cm przeznaczona dla wilgotnych warunków, montowana do ramy oraz znajdująca się wewnątrz szerokości orki Koła: bezpieczne i funkcjonalne kopiująco-transportowe, z osią obrotową zamiast mechanizmu wahadłowego, montowane z tyłu pługa lub do ramy

Przedpłużki: centralna regulacja głębokości roboczej

Prosty i szybki sposób dokładania lub zdejmowania piór resora w zabezpieczeniu na kamienie non-stop

Słupice o opływowym profilu i dużym prześwicie 80 cm, co gwarantuje lepszy przepływ ziemi oraz zapobiega zapychaniu przy dużej ilości resztek pożniwnych.

Szeroki wybór

Zobacz inne pługi Kverneland i maszyny z naszej oferty