Kosiarki

Kverneland FXF

Kosiarko-rozdrabniarka FXF jest odpowiednią maszyną do porządkowania terenów zielonych i nieużytków rolnych, rozdrabniania resztek pożniwnych na ściernisku po kukurydzy, słoneczniku czy sorgo. Model FXF dostępny jest w szerokościach roboczych 5.6 lub 6.4 m i jest składany hydraulicznie do pozycji transportowej 2.5 m. Ta ważna cecha w połączeniu z unikalną wydajnością sprawia, że kosiarko-rozdrabniarka FXF jest idealnym wyborem dla usługodawców i profesjonalnych rolników. Szczególną uwagę zwrócono na zmniejszenie kosztów eksploatacji w zakresie zapotrzebowania mocy i zużycia paliwa.

  • Model : FXF 560
  • Szerokość robocza : 5,60 m
  • Waga : 2400 kg
Zapytaj o cenę
kosiarko-rozdrabniarka kverneland fxf

Więcej o FXF

Rotor może być wyposażony w noże typu “Y” lub typu młoteczki. Ich specjalna konstrukcja gwarantuje podnoszenie materiału nawet w wilgotnych warunkach oraz zapobiega niedocinaniu ścierniska zwłaszcza w śladach kół ciągnika. Wysoka prędkość obrotowa rotora 1850 obr/min zapewnia doskonały efekt cięcia i rozdrobnienia nawet przy wysokiej prędkości roboczej.

W standardowym wyposażeniu Kverneland FXF jest oferowany z tylnym wałem o średnicy 245 mm dla precyzyjnej kontroli wysokości pracy; łożyska są zintegrowane i chronione oraz nie wymagają regularnego smarowania. Opcjonalnie tylny wał może być zastąpiony przez 4 skrętne koła (10/8.0×12.8). W standardzie model zawiera podwójną pokrywę, która zwiększa żywotność obudowy oraz drugi zestaw przeciwnoży, który polepsza efekt rozdrobnienia materiału.

Zalety:

  • Wysoka wydajność na dużych obszarach
  • Wytrzymałość i niezawodność w najcięższych warunkach
  • Bezpieczny transport dzięki automatycznej blokadzie hydraulicznej
  • Perfekcyjne kopiowanie nierówności terenu przez oscylacyjne dolne ramiona zaczepu i podłużny otwór dla górnego łącznika

Szeroki wybór

Zobacz inne kosiarki Kverneland i maszyny z naszej oferty