Siewniki

Kverneland Miniair Nova

Profesjonalne rozwiązanie dla wszystkich producentów warzyw. Miniair Nova to pneumatyczny siewnik punktowy przeznaczony do siewu różnego rodzaju nasion naturalnych, zaprawianych lub otoczkowanych takich, jak cebula, kapusta, szpinak, marchew, szparagi i wiele innych rodzajów warzyw, a także leczniczych ziół, kwiatów i drzew.

  • Model : Miniair Nova
  • Szerokość robocza : 2.0 - 6.5
  • Waga : 345 - 690 kg
Zapytaj o cenę
siewnik punktowy do warzyw kverneland miniair nova

Więcej o Miniair Nova

Model Miniair Nova jest dostępny na ramach sztywnych w szerokościach roboczych od 2.0 do 6.5 m lub na ramie składanej hydraulicznie PH w szerokości roboczej 6.0 m. Siewnik może być w łatwy sposób przestawiany do siewu na gruncie płaskim, zagonach i redlinach przez stopniowe podnoszenie lub opuszczanie kół względem ramy – max. wysokość 34 cm. Standardowa skrzynia przekładniowa pozwala na ustawienie odstępu między nasionami w jednym rzędzie w zakresie od 0.9 do 43.4 cm (w zależności od rodzaju tarczy wysiewającej). Ponadto koła zębate mogą zostać zmienione bez użycia narzędzi.

Odpowiednia dla każdej wielkości gospodarstw, dostępna w wersji sztywnej od 2.0 do 6.5 m lub składanej hydraulicznie PH 6.0 m. Koła 7.00-12 AS są wyposażeniem standardowym i gwarantują mały jednostkowy nacisk gleby podczas siewu. Koła są umieszczone z tyłu za ramą w celu optymalnego rozkładu wagi. Siewnik może być w łatwy sposób przestawiany do siewu na gruncie płaskim, zagonach i redlinach przez stopniowe podnoszenie lub opuszczanie kół względem ramy – max. wysokość 34 cm. Standardowa skrzynia przekładniowa, znajdując się na końcu ramy, jest wyposażona w automatyczny napinacz łańcucha i pozwala na ustawienie odstępu między nasionami w jednym rzędzie w zakresie od 0.9 do 43.4 cm (w zależności od rodzaju tarczy wysiewającej). Koła zębate mogą zostać zmienione bez użycia narzędzi.