Brony

Kverneland NG-H 101 F30

Brona wirnikowa Kverneland NG-H 101 F30 składana hydraulicznie jest dostępna w szerokościach roboczych od 4.0 do 6.0 m oraz przeznaczona dla ciągników o max. mocy 300 KM. Model ten został zaprojektowany dla najcięższych warunków glebowych i zawiera wszystkie najlepsze cechy opracowane przez ponad 40 lat doświadczeń z maszynami uprawowymi napędzanymi od wałka WOM.

  • Waga z pełnym wałem : 2550
  • Szerokość robocza : 4.0 /2.5 m
  • Liczba wirników : 16
Zapytaj o cenę
brona wirnikowa kverneland ng-h 101 f30

Więcej o NG-H 101 F30

Brona wirnikowa Kverneland NG-H 101 F30 posiada wannę o innowacyjnej konstrukcji, gdzie nie jest wymagane jakiekolwiek dodatkowe podparcie między wanną a głowicą. To zmniejsza wagę i daje maszynie bardziej przejrzystą konstrukcję. Podobnie jak wszystkie brony wirnikowe Kverneland, także ten model jest wyposażony w cztery wirniki na metr szerokości roboczej. Optymalny efekt uprawy ziemi i mniejsze zapotrzebowanie mocy zostały osiągnięte przez odpowiednio bliski rozstaw uchwytów zębów, który wynosi tylko 25 cm. Ponadto duży prześwit pomiędzy dnem wanny a uchwytem zęba 95 mm gwarantuje swobodny przepływ ziemi, resztek pożniwnych i kamieni, a tym samym pracę bez blokowania.

System “Quick-Fit” I Zęby Specjalnie Utwardzane

Dla wszystkich modeli dostępny jest system “Quick-Fit” dla szybkiej i łatwej wymiany zębów (opcja dla serii M, standard dla serii H, serii S, NG-H F30 i NG-S F35) oraz zęby specjalnie utwardzane dla dłuższej żywotności i minimalnego zużycia.

  • W systemie Kverneland ”Quick-Fit” ząb jest mocowany do uchwytu za pomocą sworznia i zawleczki. Wszystkie zęby można szybko wymienić bez użycia jakichkolwiek narzędzi
  • Opcjonalnie dostępne są zęby specjalnie utwardzane, co minimalizuje częstotliwość ich wymiany. Zęby te zapewniają dłuższą żywotność i minimalne zużycie nawet w ciężkich i ścieralnych glebach