Brony

Kverneland NG-S 101 F35

Brona wirnikowa składana hydraulicznie NG-S 101 F35 posiada wzmocnioną wannę o strukturze samonośnej, podobnie jak w modelach z ramą sztywną oraz jest wyposażona w mocne łożyska stożkowe i utwardzane koła zębate. W celu osiągnięcia największej wytrzymałości konstrukcji wanny górna i dolna połowa wanny w modelu NG-S 101 F35 jest wykonana ze stalowej blachy o grubości 10 mm. Spawana obudowa wirników zapewnia jeszcze bardziej wytrzymałą i odporną na zginanie konstrukcję.

  • Waga z pełnym wałem : 3200
  • Szerokość robocza : 4.5 /2.9 m
  • Liczba wirników : 18
Zapytaj o cenę
brona wirnikowa kverneland ng-s 101 f35

Więcej o NG-S 101 F35

Rodzaje Zębów

W bronach wirnikowych Kverneland dostępne są dwa rodzaje zębów: proste lub aktywne (tylko dla serii H, serii S, NG-H F30 i NG-S F35), aby spełnić wymagania klientów dotyczące wydajności.

Zęby aktywne

Zęby aktywne zapewniają optymalną penetrację w twardej lub nieuprawionej glebie. Ząb, ze względu na swój kształt, wciąga się w ziemię. Zapewnia to stałą głębokość roboczą, a także zapobiega podnoszeniu się maszyny z ziemi w trudnych i suchych warunkach glebowych. Ponadto tworzy się dodatkowe zagęszczenie przed wałem uprawowym.

System “Quick-Fit” I Zęby Specjalnie Utwardzane

Dla wszystkich modeli dostępny jest system “Quick-Fit” dla szybkiej i łatwej wymiany zębów (opcja dla serii M, standard dla serii H, serii S, NG-H F30 i NG-S F35) oraz zęby specjalnie utwardzane dla dłuższej żywotności i minimalnego zużycia.

  • W systemie Kverneland ”Quick-Fit” ząb jest mocowany do uchwytu za pomocą sworznia i zawleczki. Wszystkie zęby można szybko wymienić bez użycia jakichkolwiek narzędzi
  • Opcjonalnie dostępne są zęby specjalnie utwardzane, co minimalizuje częstotliwość ich wymiany. Zęby te zapewniają dłuższą żywotność i minimalne zużycie nawet w ciężkich i ścieralnych glebach