Brony

Kverneland seria M

Kverneland seria M jest przeznaczona dla ciągników o max. mocy 140 KM. Jest to najlżejszy model w gamie bron wirnikowych Kverneland. Mimo to seria M oferuje niezawodność i trwałość dzięki wytrzymałej konstrukcji głowicy oraz wannie o strukturze samonośnej. Podwójne łożyska stożkowe oraz zęby ze systemem szybkiej wymiany “Quick-Fit” (opcja) zapewniają optymalną wydajność.

  • Waga z pełnym wałem : 1200
  • Szerokość robocza : 2,5 m
  • Liczba wirników : 10/20
Zapytaj o cenę
brona wirnikowa kverneland seria m

Więcej o seria M

Wanna serii M składa się tylko z jednej wygiętej części, która jest przykręcona od góry. Konstrukcja jest wykonana bez żadnych elementów spawanych dla zwiększenia stabilności. Serię M można zatem bez problemu agregatować z siewnikami zbożowymi, np. DA.

Mocna Konstrukcja Wanny

W celu uzyskania optymalnej wydajności w ciężkich warunkach glebowych, mocna konstrukcja wanny o strukturze samonośnej zapewnia duży prześwit między uchwytem zębów, a dnem wanny. Umożliwia to swobodny przepływ dużej ilości resztek pożniwnych i kamieni bez blokowania oraz zapewnia doskonałe rezultaty podczas pracy w mulcz.

System “Quick-Fit” I Zęby Specjalnie Utwardzane

Dla wszystkich modeli dostępny jest system “Quick-Fit” dla szybkiej i łatwej wymiany zębów (opcja dla serii M, standard dla serii H, serii S, NG-H F30 i NG-S F35) oraz zęby specjalnie utwardzane dla dłuższej żywotności i minimalnego zużycia.

  • W systemie Kverneland ”Quick-Fit” ząb jest mocowany do uchwytu za pomocą sworznia i zawleczki. Wszystkie zęby można szybko wymienić bez użycia jakichkolwiek narzędzi
  • Opcjonalnie dostępne są zęby specjalnie utwardzane, co minimalizuje częstotliwość ich wymiany. Zęby te zapewniają dłuższą żywotność i minimalne zużycie nawet w ciężkich i ścieralnych glebach