ts-drill

Różne opcje wyposażenia w połączeniu z wysoką wydajnością i stosunkowo niską ceną zakupu sprawiają, że siewnik zębowy ts-drill jest realnie ekonomiczną alternatywą dla każdego rodzaju upraw. Szczególnie w ekstremalnych warunkach, jak wilgotna gleba lub duża ilość resztek pożniwnych, zalety modelu ts-drill stają się oczywiste. Inteligentne rozmieszczenie zębów wysiewających w pięciu rzędach zapewnia pracę bez blokowania oraz pozwala na precyzyjne umieszczenie nasion w glebie.

  • Szerokość robocza : 4.0./5.0/5.6/6.0 (m)
  • Pojemność zbiornika : 1350 (z nadstawką 1700 )
Zapytaj o cenę
agregat uprawowo-siewny kverneland ts-drill

Więcej o ts-drill

Ts-drill Pięć Rzędów Zębów

  • Inteligentne rozmieszczenie zębów wysiewających w pięciu rzędach pozwala na precyzyjne umieszczenie nasion w glebie, nawet w warunkach z dużą ilością resztek pożniwnych. Ponadto gwarantuje pracę bez blokowania, perfekcyjną kontrolę głębokości siewu i wyrównanie. Siewnik ts-drill może być zamówiony z rozstawem zębów wysiewających 12.5 lub 15 cm.
  • Zęby wysiewające są wykonane z wysokiej jakości stali sprężystej oraz wyposażone w dobrze znane zabezpieczenie na kamienie Kverneland non-stop (resorowe). W celu zapewnienia swobodnego przepływu ziemi i resztek pożniwnych, zęby są rozmieszczone w konfiguracji off-set w pięciu rzędach.
  • Specjalna konstrukcja zębów zmniejsza zapotrzebowanie na moc ciągnika oraz zapewnia umieszczenie nasion na jednakowej głębokości. Również w glebach bardzo wilgotnych i lepkich siewnik ts-drill gwarantuje doskonałe rezultaty siewu.

Szeroki wybór

Zobacz inne i maszyny z naszej oferty