u-drill

Agregat uprawowo-siewny Kverneland u-drill jest maszyną ciąganą dostępną w szerokościach roboczych 3.0 lub 4.0 m (rama sztywna) oraz 4.0 lub 6.0 m (rama składana hydraulicznie) do wykonywania uprawy gleby, wyrównania, zagęszczenia, siewu i docisku w jednym przejeździe. W projektowaniu konstrukcji zwrócono w szczególności uwagę na możliwość pracy z wysokimi prędkościami (10-18 km/h) zapewniając jednocześnie perfekcyjne umieszczenie nasion w ziemi.

Redlice talerzowe CD w siewniku zbożowym u-drill dostępne są z dwoma różnymi rozstawami. W zależności od wymagań istnieje możliwość wyboru rozstawu redlic 12.5 lub 16.7 cm

  • Szerokość robocza : w zależności od modelu od 3.0 do 6.0 m
  • Pojemność zbiornika : od 3000 do 4350 l
Zapytaj o cenę
agregat uprawowo-siewny kverneland u-drill

Więcej o u-drill

U-drill Przedni Wał Oponowy

Dla jak najlepszego przygotowania gleby pod siew, przedni wał oponowy wyrównuje ją, rozbija duże bryły ziemi, a tym samym zapewnia możliwość optymalnej kontroli głębokości pracy kolejnych narzędzi. Przedni wał oponowy z kołami o średnicy 800 mm oraz szerokości 380 mm (31×15.5-15) jest podnoszony hydraulicznie. W prosty sposób, przez naciśnięcie przycisku w komputerze, jest możliwość pracy bez użycia wału.

Szeroki wybór

Zobacz inne i maszyny z naszej oferty