Kultywatory

Vaderstad NZ Aggressive 500-1000

NZ Aggressive 500-1000 to wyposażony w zęby kultywator służący do przygotowania łoża siewnego. Maszyny te oferujemy w wariantach o szerokości roboczej od 5 m do 10 m. Zastosowano w nich wyrównującą pole włókę CrossBoard, a za nią zamocowano na pięciu albo sześciu belkach zęby uprawowe.

brona zębowa vaderstad nz aggressive 500-1000

Więcej o NZ Aggressive 500-1000

Kontrola głębokości roboczej w celu zwiększenia precyzji

Zastosowana w kultywatorach NZ Aggressive funkcja ControlFunction umożliwia dostosowanie głębokości roboczej do warunków glebowych podczas przejazdu. Aby zapewnić optymalne wyniki siewu, kultywator NZ Aggressive może nieco intensywniej uprawiać glebę na uwrociach oraz w tych miejscach, gdzie potrzeba uprawy trochę głębszej.

Włóka CrossBoard wyrównuje pole

Włóka CrossBoard intensywnie uprawia glebę, rozbijając grudy i wyrównując powierzchnię pola. Intensywność pracy z łatwością zmienia się z kabiny ciągnika za pomocą układu hydraulicznego. Włókę wyposażono w układ hydrauliczny z siłownikiem sterującym i siłownikami wykonawczymi (master and slave), co gwarantuje równe efekty uprawy w każdej sytuacji. Modele z pięcioma belkami narzędziowymi można wyposażyć w tylną włókę CrossBoard, która dodatkowo wyrówna powierzchnię pola.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno