Ciągniki rolnicze

John Deere 2026R

Ten kompaktowy ciągnik pozwala realizować różnorodne zadania przy pielęgnacji ogrodów i pracach komunalnych. Wydajny układ hydrauliczny, mocny silnik i bogata oferta osprzętu sprawiają, że jest to maszyna niesłychanie uniwersalna i wydajna.

  • Silnik: 3 cylindry, pojemność 1,115 l, moc 18,5 kW (24,8 KM) przy 3200 obr./min
  • Automatyczna przekładnia hydrostatyczna
  • Napęd na cztery koła
  • Wspomaganie kierownicy
  • Masa: 760 kg, z kabiną: 920 kg
Zapytaj o cenę

Więcej o 2026R

Wygoda i funkcjonalność ciągnika John Deere 2026R

Stanowisko operatora zapewnia komfort i doskonałą widoczność zarówno w wersji otwartej, jak i z kabiną. Wysoko umieszczony fotel, pochylona linia maski i imponujące przeszklenia kabiny nie ograniczają pola widzenia. Schowki i uchwyt kubka pozwalają mieć wszystko pod ręką i zachować porządek na stanowisku. Uchylna przednia oraz tylna szyba i wydajny układ wentylacyjny zapewniają dogodne warunki do pracy w ciepłe dni, a podczas odśnieżania lub realizacji innych zadań zimą komfort operatorowi zapewnia ogrzewanie. Przekładnia hydrostatyczna obsługiwana dwoma pedałami Twin Touch™ jest banalnie prosta w obsłudze, a wspomaganie układu kierowniczego pomaga ograniczać zmęczenie.

John Deere 2026R – wszechstronność zastosowań

Układ hydrauliczny i mocny silnik diesla dają gwarancję wydajnej pracy z różnymi narzędziami. Agregaty koszące AutoConnect™ można przyłączyć do ciągnika w ciągu kilku sekund bez wysiadania z kabiny. Także regulacja wysokości koszenia odbywa się wygodnie z fotela operatora. Doskonałym uzupełnieniem funkcjonalności agregatu koszącego będzie zbiornik na trawę. Ciągnik John Deere 2026R uzbrojony w ładowacz czołowy to doskonałe wsparcie w pracach pielęgnacyjnych i przy załadunku, a kompaktowa budowa ciągnika sprawia, że nie potrzebuje wiele miejsca na manewry. Maszyna ta wyposażona w piaskarkę i przedni lemiesz sprawdzi się przy zimowym utrzymaniu dróg, a dzięki szczotce obrotowej można szybko i skutecznie zamiatać duże powierzchnie.